Prosim poradte mi..ale neodcudzujte ma..

Príspevok v téme: Prosim poradte mi..ale neodcudzujte ma..
michaela_27

Ahojte..mam problem..mam 27 rokov a moj manzel bude mat tento rok 60-ku..nikdy som ho nevnimala ako stareho cloveka,ale prednedavnom sam zacal s touto temou,ze sa uz citi stary ale ze pokial este ako tak stiha,tak ze jedine, co by naozaj chcel,je mat so mnou dieta..a ja neviem co teraz..mam ho strasne rada a fakt mu vdacim za vela..a chcela by som mu to vsetko co pre mna urobil aspon nejako odplatit..ale ozaj neviem ci je to dobry napad..proste pripadam si ako v slepej ulicke..za akukolvek radu budem vdaca,dakujem.. misa..

rabast

Hovno laska...mas 21 rokov a ak nevies co je to laska tak potom neviem co vobec ocakavas...chudak tvoj priatel.ked mas bezchybny vztah ako pises tak potom preco ta zaujimaju druhi? potom to az take bezchybne nebude ako pises...mne sa tu ozaj veru niekedy pozastavuje rozum co tu citam....ako ti ma kto ktomuto poradit? ako niekto cudzi ti povie urob to urob hento a ty to urobis? neni ti to trosku tak cudne? pytat sa natakuto vec? nikto ta nepozna, toto zalezi len a len na tebe a nie sa tu pytat co mas robit. mas dost rokov nato aby si rozhodovala sama za seba..ale jedno je iste, uz ked mas taketo stavy tak radsej neublizuj priatelovi co mas teraz a hned to skonci, alebo ako vidim sama nevies co chces a ste spolu uz peknu dobu a ty myslis na volakeho ineho...to nema cenu uz teraz..kasli nato :D nic ine ktomu neviem povedat.ale dost smutne..keby to medzi vami neklapalo tak chapem ze sa obzeras po inom alebo podobne, ale ked je to bezchybne tak problem je v tebe...fakt chudak chalan

piskotka33

cauko... mam jeden velky problem... mam priatela sme spolu 2 a pol roka, ale medzi nas sa postavil iny muz, s ktorym si velmi dobre rozumiem..urcite to nieje len ciste kamaratstvo je medzi nami viac, ale on sa neprejavi a ja sa toho bojim.. mam sice len 21 rokov, ale nechcem nikomu ublizit... s priatelom mame bezchybny vztah, ale ja v poslednej dobe stale myslim iba na toho druheho.. fakt neviem co mam robit..neviem ci som iba poblaznena alebo je to laska... mal uz niekto taky isty problem...viem, ze je to mozno primitivne, ale ja fakt neviem co mam s tym robit, chodim ako ovca bez duse. za akukolvek radu budem vdacna. piskotka33

michaela_27

rabast..zobrala som si ho pre to,lebo mi v zivote strasne pomohol,je mi s nim velmi dobre a istym sposobom ho aj lubim..o peniaze neslo ani z jednej strany..dakujem za vs. nazory,ale ja som sa uz rozhodla,cize v podstate som tento problem vyriesila

gater

Trochu sebecke..Tvoj priatel si musi polozit zopar otazok a ty tak isto ... Co ak sa stane to co neocakavate? On uz bude ta-ta a ty sama s dietatom... S pozdravom j

majkaaa

Nie,neprečítala,len tie na tejto strane a len tak zbežne. Tak potom je to na nej,či chce ešte dieťa,alebo nie. V podstate sa na tom nič nemení. Ak ešte chce dieťa,nemá nad čím uvažovať.

majkaaa

Pozri sa...ak si si toto nevymyslela a je to pravda,miluješ ho ako píšeš,máš ideálny vek na to,aby si sa stala matkou. Tak nad čím uvažuješ? Chceš niekedy deti? Ak áno,vzhľadom na jeho vek je najvyšší čas. On má 60,ty 27.Ak ho miluješ,tak asi neuvažuješ mať dieťa s mladším a iným mužom.On môže kľudne pri plnom rozume a zdraví žiť aj viac ako dvadsať rokov,takže buď to dieťa mať budeš,alebo ostaneš navždy bezdetná. Za 20 rokov aj Tvoje biologické hodiny dotikajú.

mimkax

Ahoj. Ja viem, je to veľká láska, čo vás spojila a ty by si mu spravila asi všetko, čo mu na očiach vidíš, aby bol šťastný.. Pravda je aj tá, že právom máš obavy, čo bude ďalej, pretože má svoj vek a predpoklad, že vychová to dieťa do dospelosti je nižší, hlavne v dnešnom svete.. Je to hlavne na tebe, či chceš,aby tvoje dieťatko bolo polosirota..Ja viem, je to dosť surovo povedané, ale......Ale rozhodnúť sa musíš sama, jednoznačne..

xyzzzzz

Ja sa tym starym trpakom cudujem, ze chcu mat deti. Najprv on bude prebalovat dieta, potom dieta jeho:)) Deti mate teda dokopy tri, co je viac ako dost, ale asi chce aj vlastne s tebou. Ty si ho chcela dochovat bez deti uz, ci ako? Skoncis ako mlada vdova a potom co??? Neviem, aku ocakavas radu, ked ti napisem, maj s nim dieta, urobis tak? Akoze mat dve deti od dvoch roznych muzov a potom este mozno aj tretie, kedze sama iste neostanes, ked sa on podeje...