Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VLASY A STRACH

simaa26

na vypadavanie pomaha zinok - malinka tabletka je to vlastne ako celaskon alebo vitamin C proste ako doplnok k vyzive takze to prospieva aj organizmu

sabina

Dobry den!....Ja by som Vas chcela spitat,ci niekto nevie co pomoze poskodenym vlasom?Konceky mam velmi skarede,nezdrave a ked sa ostrihnem uz ani to mi nepomoze......prosim Vas...ak na to niekto vie nejake dobre riesenie napiste mi,poslite cez mail......prosiiiim.....sabina1991@orangemail.sk

mira

Vlasy zvyčajne vypadávajú, keď je pokožka na hlave viac vlhká ako normálne. Je to z nadbytku tekutín vôbec, k tomu sladkostí a ovocia. Pri trávení cukru vzniká voda ako vedľajší produkt. K zmene stravy je dobrá masáž pokožky na hlave zmesou sezamového oleja a čerstvej zázvorovej šťavy 1:1.

nani

vyskúšaj ELADEN, mne pomohol, a padali mi veľmi silno, teraz po 2 mesiacoch užívania sa mi padanie zastavilo, pokiaľ vlasy zhustnú to ešte potrvá, ale prestali vypadávať, to je najdôležitejšie

mirka 23

Zulik, ja odporúčam Henu na vlasy, je to zábal, pôsobí proti vypadávaniu vlasov, super vyživuje vlasy, pôsobí aj proti lupinám a štiepeniu. Je to prírodná vec, takže neškodí, vlasy sa po tom spamätajú. Hena sa nemôže dávať na farbené vlasy. Majú jo v DM drogérie, stojí to okolo 100sk. Ja som ešte lepší zábal nenašla.

:)

a este som zabudla,ze aj ked zacnes uzivat nejake tablety ci caje,sapmony,roztoky,necakaj zazrak a zmenu za tri dni.je to na dlhsie,minimalne mesiac,kym sa dostavia vysledky.papa

:)

ahoj,poradit je tazko,kazdy je individualny,preto treba skusat,co zaberie.skus pantenol tablety na cmulanie,minimalne dva mesiace je ich vhodne uzivat,a ako je spomenute,su rozne ine tablety,sampony,skus zihlavovy caj na ocistu organizmu-pit dlhodobo,minimalne 6 tyzdnov.Zavisi aj od toho,ako dlho ti vlasy vypadavaju.Moze ist naozaj o stres,ale aj o reakciu na prekonane infekcne ochorenie(aj spred 3-6 mesiacov),dalej moze ist o hormonalnu nevyrovnanost,pripadne androgeneticku alopeciu.Pricin je vela,ak budu vlasy padat dlhsie,(mesiac),urcite navstiv koznu lekarku.Mne zacali vlasy padat pred 8 mesiacmi-500-600 vlasov po kazdom umyti a viac ako 100 cez den.Po 4 mesiacoch sa to zlepsilo,ale nie je to este uplne ok.Hlavne nestresuj,sleduj ci sa to nelepsi,ci sa meni kvalita koze,alebo nie,ci vypadavaju iba vlasy alebo aj ochlpenie ci obocie,pripadne,ci mas aj nejake ine zdravotne problemy.Tak sa drz:)

renek

skúšala som aj ja už všeličo - sú rôzne tabletky: panthenol špeciálne na rast vlasov, tie nie sú až také drahé, potom revitalion a mnoho ďaľších a drahších. V každej lekárni ti aspoň 4 ponúkne, aj rôzne vody a šampóny. Otázka znie, koľko si ochotná investovať. Záruka nie je, ani kožná lekárka viac menej nič moc nedokáže. Poradí Ti odstrániť stres. Veľa šťastia a peňazí ti želám

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.