Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krok vzad

Príspevok v téme: Krok vzad
volbasmrt

Neviem co sa to deje so mnou ...s mojim zivotom ludmi okolo mna ...citim ako pomalicky upadam stale hlbsie ..zamotavam sa do nejakej pavuciny a ostatni sa len divaju ako sa trapim a snazim vyslobodit..v poslednom case sa mojzivot desne sklomplikoval ...prvy krat som sazalubila no nemozem lubit ..teraz uz viem ze to nepojde a so ztoho zufala ...uplne zacinam kaslat na vyzor jem co chcem necvicim len sedim pred pc alebo ked sa mi chce odpratat pred tv tak travim cas pozeranim do tej bedne i ked mi to nic nedava lebo nevnimam len do toho cumim ako taky puk, a to doslovne.Moje naj kamosky na mna zacinaju kaslat maju totit chalanov cize si nemozu najst cas na mna a ja stale sama , este donedavna som mala jednu spriaznenu dusu ..kamarata ktoremu so doverovala bol mojou dusevnou podporou no prestal sa ozyvat a v pondelok mi oznamil ze asi bude tato:(vztah s rodicmi som si pokafrala s otcom som sa nerozpravala uz 2 dni skola mi vobec nejde som nesamostatna nervozna , v noci sa mi snivaji take veci zeby normalny clovek nechapal ..mam depku z toho nechcem sa vratit na zaciatok zacinam premyslat nad smrtou a to dobre nieje ...potrebujem pomoc """!!!!!!!

volbasmrt

no veru skuskove je ....som momentalne na tom tak vselijak je mi blbo ...nic sa mi nedari ....cela sa trasiem uz z toho ....nervy mam na dranc a to v piatok idem na chatu ja hotove klbko nestastie totalny introvert a to skoro s cudzymi ludmi no bojim sa co bude

volbasmrt

nikto mi uz neodpisuje na moje spravy:(
zivot je svinsky ziadne radosti len sa me pady v jednom kuse a ked uz aj anonymne na mna ludia kaslu tak to je dost...na nic

volbasmrt

je to moje chyba stale sa na niekoho naputam aby som mala preco vobec byt tu tesit sa z niekoho ...preco to takto j :(((keby som tu vedela nakreslit slzicku tak ich tu nakreslim tisice

volbasmrt

dnes bolo vsetko ok citila som ze to zo mna opadlo ta beznadej z toho ze nikdy nebudem s tym ktoreho lubim no je to prec .....len ma strasne trapi ten kamrat uvedomujem si ako mi na nom zalezi az ked ho stracam ja bez neho nemozem byt nechcem ....to je nieco take silne medzi nami co neviem opisat mam teraz desivy pocit v sebe:((((

volbazivot

dnes ???celkom v poho ..ked si dam cigu tak niesom nervozna papam normalne ale pisala som si s tym virtualnym kamaratom je strasne divny ma problemi ..ja som sa na nehodost naputala a teraz ma trapi vsetko co jeho asi aj viac a on mi to este stazuje uz nieje ten co byval a strasne mi chyba:(ty ako???

volbasmrt

cuvla som o5 raz furt sa vyhovorim lebo sa bojim a ani neviem coho kurnik ....niesom spontanna nechcem sa uz bat chcem byt normalna konecne.......

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krok vzad - Fórum - ZDRAVIE.sk