Krok vzad

Príspevok v téme: Krok vzad
volbasmrt

Neviem co sa to deje so mnou ...s mojim zivotom ludmi okolo mna ...citim ako pomalicky upadam stale hlbsie ..zamotavam sa do nejakej pavuciny a ostatni sa len divaju ako sa trapim a snazim vyslobodit..v poslednom case sa mojzivot desne sklomplikoval ...prvy krat som sazalubila no nemozem lubit ..teraz uz viem ze to nepojde a so ztoho zufala ...uplne zacinam kaslat na vyzor jem co chcem necvicim len sedim pred pc alebo ked sa mi chce odpratat pred tv tak travim cas pozeranim do tej bedne i ked mi to nic nedava lebo nevnimam len do toho cumim ako taky puk, a to doslovne.Moje naj kamosky na mna zacinaju kaslat maju totit chalanov cize si nemozu najst cas na mna a ja stale sama , este donedavna som mala jednu spriaznenu dusu ..kamarata ktoremu so doverovala bol mojou dusevnou podporou no prestal sa ozyvat a v pondelok mi oznamil ze asi bude tato:(vztah s rodicmi som si pokafrala s otcom som sa nerozpravala uz 2 dni skola mi vobec nejde som nesamostatna nervozna , v noci sa mi snivaji take veci zeby normalny clovek nechapal ..mam depku z toho nechcem sa vratit na zaciatok zacinam premyslat nad smrtou a to dobre nieje ...potrebujem pomoc """!!!!!!!

volbasmrt

nechcem uz cakat ....uz to strasne potrebujem fakt stretnut toho cloviecika no neviem proste hladam no stale ma niekto odzube ....bojim sa poto niecoho noveho ...som pi..a hrozna tublbostivypisujem a animi to nepomaha ..boze laska je otrasna vec ....do certa s nou

volbasmrt

na otca som narevala a ospravedlnit sa mu ???to by ma zabilo asi ...som fakt otrasny clovek hotova kopka nervov chcela by som antidepresiva a bol by pokoj

volbasmrt

som jeden chodiaci komplex chalani mi vravia ze som taka a hentaka nopotom kazdy cuvneminule so sa rozpravala s chalanom a povedal ze sa nevie ku mne dostat ikeby chcel ze som chladna ..ja mam fakt blok ....to budem asi panna do 40ky ale chut mam aj za 3 robotnikov:(((o to toje horsie

jaja

vies clovek ked niekoho lubi,casto si nahovara,ze aj ten druhy ho lubi,ale ze nemoze byt s nim...keby chcel byt s tebou,tak drzi teba za ruku...viem,ze je to tazke,ale treba veci prijat take ake su...a ako ta odzubal?a s otcom ste sa pohadali?

volbasmrt

to nieje chlapec pre mna nemozem o neho bojovat lebo som totiz skoro stale s nim no on drzi za ruku inu a pri tom sa na mna pozera ako by chcel drzat mna....a minule ma tak uzastne odzubal ...az som od nervov plakala cely vikend uznechcem plakat ....bojim sa noveho bojim sa ze bude este horsie ....

jaja

urcite to nie je take zle ako sa zda....chapem ta-mas pocit,ze je to na teba privela,ze uz nevladzes...ale tu pavucinu treba pomaly rozmotat...inak to nejde,takze pekne pomaly,den po dni sa vyjasni :)nevzdavaj sa,ok?