Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia proti bolesti?

Príspevok v téme: Antikoncepcia proti bolesti?
susicka

Ahojte, prosim Vas, ake su moznosti riesenia prilis bolestivej menstruacie? chystam sa ku gynekologicke, aby mi nieco predpisala, pretoze prezivam mesiac co mesiac strasne muky a nemozem si dovolit tolko stale vymeskavat a to najma zo skoly....pocula som ze pri tychto problemoch velmi uspesne zabera aj antikoncepcia a tej by som sa pravdu povediac tiez velmi nebranila....existuju na bolestivu menstruaciu aj obycajne lieky, ktore ale budu aj dlhodobo zberat??
Velmi pekne dakujem za reakcie:)

envy1234

ahoj, ja presne viem, co zazivas...od 11tich mam menstruaciu a od 13tich som v prvy den odpadavala, vracala, mala triasky a horucky... musela som sa predopovat ibalginom(ziadne panadol femina a pod.nezaberalo)-prespat cely den... chcelo sa mi umriet...v 19tich som zacala brat antikoncepciu (Yadine)-ani som nevedela, ze nejaku menstruaciu mam!! konecne som normalne zacala fungovat... po roku som z Yadine presla na Yasminelle(maju nizsi obsah hormonov) a tiez super... viem, ze HAK nie su dvakrat najzdravsie, ale ja si ich neviem vynachvalit, co sa tyka mensruacnych megabolesti... ja len odporucam

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antikoncepcia proti bolesti? - Fórum - ZDRAVIE.sk