Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kont.sosovky a ich aplikovanie do oci

Príspevok v téme: Kont.sosovky a ich aplikovanie do oci
minnie mys

Ahojte,
moj "problem" spociva v nasadzovani sosoviek. Ale je trocha odlisny ako tie, co som tu nasla. Ludia zvacsa pisu, ze si ich nevedia dostat do oka...To sa stava obcas aj mne (pouzivam ich druhy mesiac), ale na taky 3-4x sa mi oko umudri a zmurkam menej, no a ked tam tu sosovku dostanem, tak je stale akasi "nafucana"...Bud je pod nou nejaka vzdusna bublina, alebo neviem...proste je taka vydurena na niektorom mieste, a nadarmo hybem okom sem a tam nie a nie to z nej vyjst...Musim pomaly hybat dolnym vieckom a nasuvat ju tak vysie, vtedy sa to napravi, avsak to je dost tazke, velakrat pri tom riadne zmurknem a je vonku...Neviete preco sa to tak tvori? Do oka si idem spravne...so samotnym nasadenim sosovky vacsie problemy nemam, ale ked je tam, skoro stale je taka bublinka velka pod nou. To iste plati pre druhe oko...Neviem ako na to...Zvacsa si stahujem iba spodne viecko, druha metoda mi nesedi absolutne...neviete niekto ako na to, alebo v com to je?:-/...Dakujeeem.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kont.sosovky a ich aplikovanie do oci - Fórum - ZDRAVIE.sk