O-D-P-A-D-N-U-T-I-E

kayla

Myska...podla mna ta ta hlava boliet nemusi...Ja som raz odpadla u lekarky, ked mi brala sestricka krv... Predtym mi nikdy nebyvalo zle pri brati krvi, no teraz uz ked do mna pichla tu ihlu mi bolo akosi divne. Ale neozvala som sa, lebo som predtym nikdy neodpadla ani mi nebolo zle, som myslela ze to prejde...Nakoniec som odcvakla, a to tak ze medzi dve zelezne policky co boli oproti...so zadkom hore...kedze som padla hlavou dole zo stolicky a ritka vo vzduchu...Bolo mi uplne na figu, ale velmi rychlo to preslo...a hlava ma tiez nebolela, pritom som si ju paradne treskla o zem...no odvtedy mam fobiu z bratia krvi, mimochodom mi vtedy cela ruka opuchla, neviem co mi tam porobila s tou ihlou, a radsej si teraz liham pocas bratia krvi...kolko sa len moze zmenit jednym dnom....:-/...Predtym pohoda, teraz ma chytaju soky ked mi chcu brat, buhuuu :(

........

hlava ta moze a nemusi boliet - to zavisi z akeho dovodu si odpadla, ci sa udialo trebars nieco vazne v mozgu, alebo ci si sa udrela pri pade. Ak ta neboli bud rada. Ja som odpadla v nemocnici po operacii oka, hlava ma bolela poriadne lebo som sa udrela pri pade a mala som tam este nejaky cas hrcu. Vtedy som odpadla skor zo stresu, prvykrat mi operovali oko pri plnom vedomi, dalsie operacie som uz zvladla bez problemov, uz som tolko nestresovala.

myska78

zalozila som lebo som zalozila,mam nato pravo nie???
jancecka nepocula som aby po odpadnuti bolela hlava mna to len zauijima lebo pred odpadnutim mi bolo zle,ani nie zke,ale priiiiiiiiiiiiiserne sa mi krutilo v hlave,videla som dvojmo a taky horuuci vzduch do tvare..a prebrala som sa az na zemi,a hlava ma nebolela,ale ved musela ked som spadla nie?no neviem,ale bola som v tej chvili blizko doktorky mozno ma zachytila

jancecka

ako teba nebolí hlava,ale počula si, že by mala bolieť? tiež to nechápem, mne po odpadnutí bolo zle ako pred ním, ale prešlo to po čase