Problem na klitorise

antibiotika

presne tak ako ti radia, je to z ATB , ja sa uz snazim vyhybat ATb , lebo stale ked ich doberiem tak dostanem mykozu.. a prejavy su svrbenie a ako keby cele ti to tam dole tak trochu napuchne lebo sa ti ponaduvaju take vyrazky..neviem to dobre opisat ale viem o com hovoris... lekar ti da tabletky a to prejde, bez nich to neprejde, len sa zhorsi a potom si ani na zadok nesadnes..viem o com hovorim...

sdjnsj

pravdepodobne si dostala "u zien velmi oblubenu" Mykozu...treba ist ku gynekologicke a da ti vaginalne tabletky..ale je mozne ze sa ti to vrati zas..tej svine sa neda tak lahko zbavit!

hadvesoštyri

vyskusaj kyselinku sirovu.učinnejšia je zrejme jodova,ale to nesplasis.alebo klinec do hlavy-radsej vsak dva

mirka 23

Aj ja ti odporúčam ísť k doktorovi, samé to neprejde, je to pravdepodobne nejaká infekcia a ide víkend, potom si už neporadíš.

zuzka m

Ahoj moja. Isto choď a to hneď zajtra ku gynekológovi!!! Môže to byť s tých antibiotík. Pri dobratí sa môže prejaviť kvasinkové ochorenie, ktoré sa prejavuje svrbením a niekedy až pálením. Určite to neber na ľahkú váhu a choď k doktorovi. A tá hrčka? to neviem, ale môže to mať niečo spoločné. Držím palce