Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

suseny ananas

maruska123

doubledog, preto si kupujem to, ktore je neprisladzovane..a najlepsie este take, ktore nie je chemicky upravene, sirene..ale to len obcas, celkovo ovocie pri diete nie je velmi vhodne, ako to tu uz niekto spomenul

bonaD

Ak ten sušený ananás zoberiem z pohľadu môjho syna diabetika, tak by som mu ho nikdy nedovolila zjesť. Veď by mu vyvolal hyperglukózu. Ak nie je vhodný pre diabetika, tak nie je vhodný ani pri diéte.

maruska123

hej mas pravdu, nema to zmysel

heh len by ma zaujimalo, kde som napisala, ze medzi nimi nie je rozdiel, hm?

ukaz mi ten prispevok

smajliQa

ja ako hovorim??? jak neandertalec?? co ja som povedala ze neexistuje???
ja som napisala ze si ho nesladeny nviem predstavit, a ze to musi byt hnus,,,aby sa ako tak dal jest, tak musi byt pridany cukor.a ze sa z neho viac pribera.......

a viac k tejto teme uz nebudem pisat... ved je to trapne sa tu o tom dotahovat...
ak si myslis ze nieje rozdiel medzi kondenzovanym a susenym, tak potom neviem uz....

maruska123

bonaD hehe...pre mna je konkretne suseny ananas uplne tabu, podla mna je to hnus, vobec mi to nechuti, len cerstvy :D

doubledog

iba raw susene produkty (tj take, ktore nepodstupia tepelnu upravu) si mozu pri suseni zachovat enzymy.

ale ananas je velmi stavnaty, ten by sa susil pri nizkej teplote strasne dlho, takze moc neverim, ze to niekto robi.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

suseny ananas - Fórum - ZDRAVIE.sk