nevie čo chce... zmeni sa to niekedy?

Príspevok v téme: nevie čo chce... zmeni sa to niekedy?
janka3

ahojte. mohli by ste mi niekto poradiť lebo som už fakt zufala. mam 23 a v januari som sa bezhlavo zalubila. ten chalan sa spraval ako v oblakoch, hned sme si padli do oka začali spolu chodiť boli sme uplne šťastný. až po mesiaci z ničoho nič prišiel a povedal že je koniec že on to tak neciti... dozvedela som sa že mu napisala byvala, velmi ju miloval to som vedela a boli rozídení len krátko... on sa zmenil zo dna na den, a teraz je to tak, že pride za mnou, vezme ma na večeru, ideme von s kamaratmi ale len ako kamarati.... ked sa uvolni a bavi tak ma postiska, chyti za ruku, zavola ku nemu... pišeme si... ale stretava sa s byvalou nevie sa cez to preniesť ona sa chce vrátiť a on je ako medzi dvoma kamenmi...raz pride za mnou potom za nou... neviem či sa vobec niekedy zmení že s nou už byť nemože aj tak rozmyšla čo by bolo viem to keby sa vratil... mne hovori že mu je dobre so mnou že som pre neho výnimočný človek, ale proste to teraz tak neciti, aale že mi nemôže definitívne povedať že nebudeme už nikdy spolu.... som zmätená... lubim ho no neviem či ma význam byť s ním byť pri nom, pomahať mu, a čakať na niečo čo sa možno nikdy nestane... nemate niekto podobnu skusenosť som už v koncoch... neviem čo robiť

janka3

sme rovnako starí. hrozne je to že aj som sa s nim rozpravala, velmi ale vždy zostal taký divný a čo mi jeden raz povedal bolo že nemožem ti ničč na to povedať len že počkaj alebo ja možno spravím najväčšiu hluposť v živote... o par týždnov zasa že on sam na seba by aasi nečakal... a ja neviem či može človek začať takto lúbiť ked sa trapi sam v sebe. zaleži mi na nom. ked sme spolu chodili, on bol proste užastný, a spraval sa ako najzamilovanejší na svete, nosil mi čokoladky, chodili sme na výlety, na plesy.. ja nechapem čo sa stalo. či sa mohol pretvarovať.

mirka 23

No sú rovnako starí, ale chalani sú pozadu. Ja som za to, aby bol chalan starší od ženy. Možno ja som na starších. Môj manžel má 30 a perfektne si s ním rozumiem. Veď ja chcem už istotu, deti, to taký 23 ročný chalan chce ešte lietať za babami a na diskotéky, s dieťaťom by som ho len vystrašila.

nellka

Janka, pokiaľ mu to rozumne vysvetlíš, že teba toto čakanie strašne vyčerpáva a potrebuješ istotu, že jeho nerozhodnosť ťa zraňuje, tak bude musieť nad tým viac premýšľať a rozhodnúť sa.
Ak budeš len čakať, ale stále pri ňom stáť, tak to môže trvať veľmi dlho a to konečné rozhodnutie ťa nemusí potešiť.
Buď príde na to, že mu za to stojíš a nechce o teba prísť, alebo ťa má sice rád, ale nie natoľko, aby aj on o teba trocha zabojoval. Aby ťa niekto miloval...na to nie sú žiadne finty. Ale keď sa rohodne, už tak či onak, budeš sa vedieť podľa toho zariadiť, lebo takéto čakanie musí byť hrozné.

mirka 23

No keď ho raz bývalá podviedla, tak sa časom aj tak rozídu. Ja neviem, máš už dosť rokov, ja by som sa poobzerala po nejakom normálnom chlapovi do života (nechcem sa ťa tým dotknúť). Ja som rovnako stará ako ty, som vydatá a s manželom už plánujeme dieťa, tak si už neviem predstaviť, že by som sa naťahovala s nejakým chlapcom.

janka3

ma 23 a ten vzťah s byvalkou, to bolo tak že 3 roky o nu booval, potom konečne mu povedala ano.. byvalo spolu skoro 2 roky.. no podviedla ho.. rozišli sa, ale mam pocit že sa nikdy nevyrovnal s tým čo mal tak vybojovane a nebolo tak idealne... praveže je to divné, lebo teraz sa chce vratiť ona a na druhej strane som tu ešte ja...on to nechce momentalne riešiť asi nijako.hovori že sa ku nej už nemože vratiť no asi nema istotu a stale dufa že sa asi stane zazrak... ale čo ja, ten chalan mi dal za kratky čas chodenia, všetko, ja som mala tak obrovský pocit naplnenia že sa nedokažem vzdať toho že si to vybojujem nazad... a on stale je nerozhodný nevie, či ano či nie.. stale vraví že to tak neciti ako by chcel... ma to význam byť pri nom a čakať na zázrak že sa zmení a uvedomí si čo má vo mne?

janka3

neviem to tak riešiť, nedokažem ho nevidieť, netretnuť.... bojim sa že by mi z toho nezostalo vobec nič.a len by som otvorila cestu byvalke čo ho podviedla..