Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

platinova blond - ako na nu?

............

silver šampón :)
je to fialový šampón ktorý zosvetluje - vybieluje vlasy ale aj dost vysušuje...
dostat v kaderníckych potrebach

vitaminwater

ak si nechcete kupovat ten sampon, tak si kupte v lekarni gencianovu vodicku. Je to taka velmi inzenzivne fialova tekutina. Do velkej mineralkovej flase napustite vodu, kvapnite 3 kvapky tejto fialovej vecicky, zatraste, premiesajte a po umyti vlasov si ako poslednu vec prelejte vlasy tymto roztokom. Nedavajte viac kvapiek, lebo sa vam valsy zafarbia na fialovo.
vyskusane, funguje =)

katka1402

jankaaaaaa, ďakujem a teda presný názov je swiss o par? prosím napíš mi aspon aký má obal, nikdy som ho nevidela ale určite vyskúšam.

jankaaaaaaaa

ten sampon swiss o par, ktory kupis v dmku sa da pouzivat normalne ako sampon. ja som ho pouzivala tak ze najprv som si umyla vlasy beznym samponom a potom tymto fialovym a nechala som ho posobit niekedy aj 20minut. a bola som dost spokojna

katka1402

Prosím vás, tieto šampóny, ktoré tu spomínate, sú klasické šampóny na denné použitie? ja mám vždy krásnu farbu od kaderníčky, no po mesiaci mi kusok zožltne a chcela by som tomu predchádzať. zatiaľ si kupujem nivea na blond, no nie je to úplne to pravé.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

platinova blond - ako na nu? - Fórum - ZDRAVIE.sk