Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

divný menzes

Príspevok v téme: divný menzes
cudacka

Ahojte, neviem ci mi pomozete, ale snad ano- mam divne menzes- v noci nikdy, bola som s tym u lekarky, vraj som ok a je to v poriadku. Lenze, zacalo mi to uz treti mesiac meskat a predtým to chodilo ako hodinky, nikdy to nemeskalo ani pol dna- teraz meska uz terti mesiac stale aspon 5 dni, pride, ale meska. Navyse tento mesiac som to mala asi len 2 hodinky v prvy den a este 2 hodinky na druhy den a treti den len 2 minuty maximalne a potom nic. Co sa deje, neviete niekto? Neberiem antikoncepciu, neviem co to je, pokazila som sa?Mam 21 rokov a menzes od 12.Od 12 bolo to úravidelne, teraz to je tri mesiace viac nez divne. Bojim sa, pomozete mi?

babulkaaaa

ahoj cudacka :) podobne problemy som mala aj ja, bola som na gynde a doktor mi povedal, ze mam stensenu sliznicu, tak mi tal hak. a si predsatv, ze po hak krvacam este menej, da sa povedat ze vobec ee..to len ta sliznica maternicova si rastie ako chce

DESmodka

cudacka, podla mna to je stresom, ja som mala teraz statnice a tiez som mala aj mam menzes vtedy ked sa mu zachcelo/zachcie :) tvoje telo je ovplyvne stresom, ked to opadne tak by sa to malo upravit

cudacka

nedrzim dietu, nie som tehotna - zrejme. No a stres, som v bakalarskom rocniku, cakaju ma statnice tak isto som pod velkym tlakom

panča

radsej chod k lekarke, nemusi to byt nic (len napr. stres), ale moze to byt a priznak niecoho vazneho. Inak nedrzis dietu ?

zuzka*

skus si urobit test, ci nahodou nie si tehotna..inak aj ja mam momentalne problem s menzesom, meska mi uz treti tyzden a test mi vysiel negativny.nikdy som sice nemala uplne presny cyklus,vzdy som to dostala neskor dva,tri dni,ale teraz vobec netusim preco meska....vraj to moze byt nejaka funkcna porucha,alebo je to ovplyvnene stresom

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

divný menzes - Fórum - ZDRAVIE.sk