Čo so semenom?-sex

....adrianos 1985

Ja som sa chutnal a mňa z toho nenaplo, len som si povedaľ stačilo raz... :P Proste radšej babu ako seba predsa, ale zaujímalo ma to ako to holke chutí, myslím, že chuť je v pohode len možno toho môže byť veľa pre babu. Také čo z toho napne tie to určite netužili spapať len to robili preto, že to chcel partner všetko je o psychike. Ale chuť je podĺa mňa celkom OK no ja nefačiar aj možno preto...

bibiba

no malo by sa to spapat;) ale ja to nerobim, chut semena mojho chalana neni najlepsia a jeho samo naplo ked sme mali ochutnavku:)ta tak.vacsinou pluvem do servitky a jemu to voooobec nevadi, vzhladom na vastne ochutnanie.

opijka

no väčšinou sa to spapá nie?? ani dievčatám by nebolo príjemne keby im chalan pri orálnom sexe robil opičky v štýle "fuuj to je hnusné".. dá sa to prežiť..nie je to až také zle..;-)

márty-tigra

Pěkný počteníčko, přihodím názor, zkušenost, já osobně miluju když je holka šikovná a polkne, je to supr, ALE nevnucuju jí to, jen když ona sama chce, naopak vyžaduju po ní abych já jí to mohl udělat pusou...

janka22

Ja to vzdy spapam :)..nevadi mi to a vidim ako to robi mojmu priatelovi dobre :)..ale je to len na tebe ak ti to nechuti nenechaj sa do nicoho nutit..je to slobodna volba :)

doplnka

moncikkk1987,to je co za somarinu vraj pohlavnu chorobu,ved ok,da sa aj tak,ale kto hovori ze kurime o dusu komu pride,ked sa tu pisalo o prejave lasky tak snad neprejavujeme tu lasku 30tim,preto aj ta pohlavna choroba sa objavi cez usta asi tazko,skor uz normalne ale tam uz ten kondom v pohode,tak neviem o aku pohlavnu chorobu islo,ked so svojim priatelom,ci muzom sexujeme tak uz pohlavnu chorobu len cez usta nedostaneme,ked sme inak nedostali:)

jeho druhe ja

ok, beriem nazor inej zeny, tej ktora to povazuje za kur.enie sa a ponizovanie, ale ver mi mna to napriklad velmi vzrusuje a naozaj to povazujem za moj prejav lasky, je to take divanie sa do "oci" :))) a rukou to je skoro to iste ako ustami, ked nieco robis a mas zaneprazdnene ruky dopomozes si ustami, :))) tak aj tu nie?

moncikkk1987

-----------------------------------------

ORAL & HLTANIE semena s tym spoločne,hmm...to nie je prejav lasky ale niečo take ako poniženie ženy.Ved to robia len kurvičky,nehovorim že rukou je zle alebo nech sa vystrieka žene na prsia,toto je ´´OK´´ Ale dat si to do ust a robit sa že ma to vzrušuje a hovorit si že to je prejav lasky tak to EEEEEEEEE... Jasne pre muža je to super,jemu to robi dobre,a je mu to jedno či mu to robi manželka či jeho dievča či dajaka ´´neznama´´
Tak sa potom nestažujme a nečudujme že mam pohlavnu chorobu či mam ifekciu v ustach...Lebo pohlavna choroba sa da chytit aj pri orale,p.s.pochybujem že niekto robi oral s kondomom..heh:)

-----------------------------------------

jeho druhe ja

ja som sa kedysi tomu branila, dokonca som vravela ze nikdy nedam penis do ust, a ked som mala chlapca ukazal mi ho, prvy x som nieco take videla a sama moja hlava mi zklzla dole, sama nechapem ale je to tak, a v podstate je to prejav lasky lebo to ako keby si bozkavala jeho druhe \\\"ja\\\" a semeno hoci kde hlavne nie na stenu popripade na deku, brusko, prsia, ,, co uz bolo pisane,,