vynechanie menstuacie

suedenim

Na jar a na jesen velmi casto vynechava. Su to zmeny velke na organizmus, aj mne sa to stalo. Malo by sa to upravit. Ak nie, tak sup na gyndu pre hormoniky:)))

ZyxerkA

Neviem, kolko mas rokov a kedy si menstruaciu dostala prvy krat, ale ak ju este nemas viac ako dva roky, u mladych dievcat je uplne normalne, ze je menstruacia nepravidelna, kym sa to ustali.. po tych cca 2-3 rokoch. mne tiez velmi casto zo zaciatku vynechavala, sice potom sa ustalila, no aj tak bola nepravidelna, az antikoncepcia to ustalila.
Alebo to taktiez moze byt zo stresu, ako pisu baby, alebo narusej zivotospravy.
Taktiez mozes byt nachladnuta.. je velmi vela dovodov.. ale myslim, ze si starosti robit nemusis, je to normalne =;)

zuzka*

no ako vidim tema nepravidelna menstruacia je tu sklonovana v poslednej dobe dost casto...aj mne teraz vynechala,meska mi uz treti tyzden,ale test mi vysiel negativny...pricin preco meska alebo vynecha je viacero.moze to mat na svedomi aj stres alebo psychicka nepohada...ja tiez dufam,ze mi to meska len kvoli tomu a nemam nejaku cystu alebo zapal

tuna

ahojte mne sa raz stalo ze som nedostala mesiac a potom zrazu prisla az na ten druhy,ako keby sa nic nestalo,vtedy som mala dost divoky sex a aj v poslednom case mavam a tak teraz tiez nemam kramy...neberem antikoncepciu a myslim ze niesom ani tehotna....teda dufam,takze ja si tiez myslim ze to obcas moze vynechat...:-)

dadaa

neschudla si? ja so tiez ked som bola mladsia mala s tym problem, vynechalo aj na pol roka, mladym babam sa to stava...