Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stary ludia a tlak

bobrik22

No tak ak jej to len raz pomerali a na zaklade toho jej dali lieky, tak nech ich radsej neberie.. Tlak sa zvysi pri rychlejsej chodzi alebo ak isla nahodou po schodoch... Moja babka berie lieky,ale myslim ze jej ich predpisali tak,ze sa stazovala ze jej nie je dobre (kruti sa hlava..)a viac krat za sebou, dlhodobejsie si namerala vysoky tlak

miselka

samozrejme ze je to optimalny tlak. ale lekari uz automaticky predpisuju lieky na znizenie krvneho tlaku starym ludom, ked im ho raz odmeraju a ukaze im na displeji 121/80. je len velmi malo starych ludi co neuzivaju tablety na tlak. hadam aj na prstoch jednej ruky spocitas..

mackousko2

Samozrejme ani mne to neslo do hlavy ked jej to predpisali a ako si ho dala povedala ze sa citi tak divno. Hned sme jej to zakazali brat. Nechcem aby omdlela alebo sa jej daco stalo. Coskoro navstivime znova sestricku a doktorku co na to povedia.

mjanik

vaša babka má asi ideálny tlak(neviem koľko má rokov-môže mať 30 až 100 rokov a to je rozdiel v hodnotení tlaku).Čítal som,že tlak 140 by sa mal uznať u starších ľudí za normálny.

mackousko2

Praveze bola tam iba raz na meranie tlaku a hned jej predpisali tieto lieky najlepsie by bolo asi mat doma tlakomer.

bobrik22

A to vzdy ho ma taky? Ci ma kolisavy? Myslim si ze aj stari ludia by mali mat normalne 120/80. Moja babka tiez berie lieky ale ma kolisavy, minule som jej namerala okolo 150/90 a na druhy den zas 107/75

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stary ludia a tlak - Fórum - ZDRAVIE.sk