manzelska poradna

Príspevok v téme: manzelska poradna
eliska

Mam jednu otazocku...akokolvek sa snazim, moj manzel stale na mna nema cas.Neviem ci ho ozaj nema alebo ho nechce mat. Som z toho smutna, staram sa o domacnost, o nho, o to aby som bola pre nho pritazliva a asi je to malo. Co robim zle? Nejake tipy ako zaujat chlapa aby chcel so zenou travit viac casu?

janka

ja s v nom nevyznam. pretoze ked zacnem rozpravat o teme, vzdy mi odpovie, ci chcem, aby bol nervozny. nejde to ani po dobrom ani po zlom.

tinako

ahojte, tak ako keby som seba videla a to som si myslela, ze som v tom uplne sama :(. My sme zobrati rok a predtym sme spolu tri roky chodili. Mame obaja tesne pred tridsiatkou a bez deti. Zrazu som zistila, ze manzel ide radsej vecer von s kamaratmi alebo bude radsej sediet pri internete ako sa mi venovat. Dokonca mam niekedy pocit, ze nema zaujem o spolocne aktivity ako keby som pre neho nebola dost zaujimavy partner. Nerozumiem tomu. Ja som inak clovek, ktory ma velmi rad nejaky program.... ale jeho moj program nebavi :(. Co si o tom myslite? Co mam robit? Zacala som sa uz aj viac o seba starat, aby som bola pre neho zaujimava. Snazim sa ist s nim na kazdy jeho program, kde ma zavola, aby sme boli co najviac spolu. Aspon si tu s vami o tom pokecam lebo nieked uz mam riadne depky z toho :(.

janka

poradte mi niekto ako presvedcit manzela, ze to co robi, vlastne nerobi nie je spravne. manzel ma firmu 2 rok a v nej niekolko pracovnikov. ale vsade ma dlzoby. ludia cakaju na vyplaty, nemame zaplatene najomne, ucty. a ja neviem ako manzela doviest k tomu, aby si uvedomil, ze taktoto dalej nejde. lubim ho, ale rozmyslam, ze od neho odidem. nechcem ostat na ulici, alebo na prasky.

miladama

mile damy,,, toto som prezivala aj ja..vsetko do rostrahania, deti, ucenie s detmi, pranie, varenie..sitie, vlastne zamestnanie...moj travil cas v praci a pri konickoch,,, potom si po 4o uvedomil, ako mu strasne uteka zivot a nasiel si frajerku.
ak chcete zachranujte pradlom, vecerou,,,a pod, ale myslite hlavne na seba. aby ste nakoniec nemali pocit odhodenej sluzky.

jajka

no ked uz teraz na teba takto kasle, co bude ked budete mat deti? lepsie to nebude. Preco nejdete spolu von, ked nemate deti? My kym sme nemali dieta, boli sme vonku kazdy vecer. Urob mu program, ked ho on spravit nevie. Kup listky do kina, na koncert, aby nemal vyhovorku. Predstav si co bude o par rokov, ked teraz travi volny cas takto. Telka je zabijak casu.

monika456

Mila eliska, vitaj v klube,moj je taky isty,mame dve deti a nevie ako vyrastli nikdy nejdeme vonku jemu sa nechce,sme spolu 10 rokov,podla mna sa mal oženit s televizorom,tam travi volny čas,asi rok a pol mame internet, tak mu to vraciam, navarim mu operiem o deti sa postaram o seba tak isto¨nik mi neveri že mam 30,hadaju mi 22,tak ked mam volny čas, sadnem si pred pc a ignorujem ho!!!! sam prisiel že prečo som stale sama a nerozpravam sa s nim, tak pouvažuj, držim palčeky. monika

nikola000

eliska-akokeby si pisala o mojom..on tiež nevie povedať nie..stale niečo robí,pomaha kamaratom..co ja viem..chlapi si skor nieco najdu ako zeny..my väčšinou len varime,upratujeme,perieme,zehlime a ked uz mame toto vsetko porobene tak sa nudime ale oni si stale nieco najdu..eliska mne to tiez niekedy lezie na nervy,ale som rada..som radsej ked viem ze nieco robí v garazi akokeby mal po krcmach sedieť,alebo po discotekach sa flakať atd..bud rada ze je to radsej tak ako to je..a mne ked to tiez chyba aby sme sa venovali jeden druhemu vyjdeme si niekam..a uz sa strasne teším na leto..pojdeme bud niekde na chatu,alebo na dovolenku k moru a budeme sa venovať cely tyzden jeden duhemu..eliska-napr:mu navrhni spolocny kupel,sprchu,masaz..prekvap ho s nosím pradlom alebo satenovou kosielkou..a nic mu nehovor iba ho jednoducho znasilni bez slov !u mna to vsetko zabera na100% ..:-)

eliska

este len 2 roky sme spolu, deti zatial nemame. v podstate je setko v nasom manzelstve ok az na to ze nejak v rozsahu travenia casu spolu mame nejake odlisne predstavy. Ja tvrdim, ze so mnou travi malo casu on ze nie. Tak ale ja nepovazujem za spolocne travenie casu, ked dojde vecer domov a sadne si k telke a to je vsetko. Pracu ma a okrem nej este kopec nazvala by som to bezplatnych aktivit, ked kopec ludi v okoli vyuziva jeho schopnosti a on im nevie povedat nie...

palomino

My opravujeme dom, tak ked manzel dojde z roboty, ma dalsi job na "polovicny uvazok" este doma. Povedal mi, ze sa musi uz povenovat aj mne, lebo ja som dolezitejsia ako dom, tak vcera sme mali perfektny vecer a v pondelok sa mi bude venovat cely den.