Baby a chalani - Váš názor please

sedmikraska

ratafak, no normalne som velmi rada, ze si toto napisal :) dufam, ze to zvladnes. Musis ale naozaj pochopit auedomit si preco by si to mal zmenit a nie robit veci nasilu. Uvidis, ze najdes spravnu zenu abudes stastny

moniqa87

takze sa najprv sam uvedom, ked chces mat vaznejsi vztah tak to bez toho ze sa ozves nepojde, mozno aj preto ta doteraz kazda pustila k vode... a nehovor o sklamani, ked si si to evidentne zapricinil sam... lebo nie je mozne, aby si mal tolko vztahov a ziaden z nich neprekrocil hranicu troch mesiacov a pritom vravis, ze si mal uz snad vsetky typy zien... zacni rozmyslat, ved mozno prave v tebe je chyba, ked si mal tolko vztahov a ziaden nevydrzal...

sedmikraska

ratafak ja to tu citam od zaciatku tak ma nehnevaj!! precitaj si svoje nazory od zaciatku! Nezabudaj ako tato tema zacala, ved tebe by vadilo ak by od teba partnerka chcela jednu sms kam sa chystas! Ved ty by si nebol schopny tolerovat ani len jej prirodzeny strach o teba a aj takuto, pre chlapa prkotinku by si bral ako obmedzovanie. Ja sa snazim naozaj ti nejak pomoct, ale ty mas naozaj velmi rozhodene myslienky, poupratuj si trosku v hlavice

ratafak

ale ja som praveze tolerantny clovek, a dobre si uvedomujem ze nikto neni dokonaly, dokazem sa prisposobit vela veciam. Skvor by som povedal, ze moje partnerky na mne furt chyby hladali, a ked nejaku nasli, tak mi obratom dali kopacky.

micacica

nechcem sa ta nijako dotknut ratafak, ale mam strasne silny dojem ze si zeny kladies na piedestal a ked aj si nejaku najdes nesmie mat chyby, nesmie robit to alebo ono lebo sa to s tebou nezlucuje a s tvojimi predstavami, mozno ze aj nejakej chyby moze mat, ale nesmie sa ta priamo dotykat, poznam takych ako ty - to presne zmyslanie..co tu o tebe tak zbezne citam..

ratafak

no ked sa vezme aky je zivot cloveka kratky,tak moja odpoved je 5 rokov stastia je lepsie ako 5 rokov nestastia.a ked ma clovek len taky 2-3 mesacny vztah, tak si ani nestihne uvedomit ze je stastny, a uz je nestastny. uz ma zlomene srdce, ktore sa postupne uzatvara, chradne, sebavedomie cloveka to tiez nabura, ze je pre opacne pohlavie nezaujimavy.a to je ten najhorsi pocit.

sedmikraska

ratafak, mas pravdu s tou otazkou, ale odpoved na nu chcem ja, no trosku ju rozsirim: Co je horsie, stratit 5 rokov stastia alebo 3 mesiace?

ratafak

ja nemam take zmyslanie, ako ludia ktory mali dlhodoby vztah, taky ludia rozmyslaju pozitivnejsie, lebo taky vztah urcie doda vela enegrie a stastia. Ale ja som nic take nezazil, a preto to vnimam zo svojho podlau, ktory zase vy zrejme nie celkom chapete.
Co je lepsie mat 5 rocny vztah,ktory sa rozpadne a clovek sa citi pocas neho 5 rokov relativne stastne, alebo za 5 rokov mat 6 kratkych vztahov, ktore vas velmi sklamu a sa citite 5 rokov sklamane a opustene. Mna kazdy rozchod velmi boli, dost to prezivam, a vzdy sa to opakuje