Baby a chalani - Váš názor please

sedmikraska

ratafak nehnevaj sa, ale mas ty vobec zenu? Alebo mas zatial len predstavy ako by si chcel aby to u vas vyzeralo ked si najaku najdes? Keby isla prave ona von a on by doma lezal chory, tiez by ti prislo, ze je ona pod papucou, keby sa jej on spytal kam vlastne ide? Nebolo by to blbe keby ti na to tvoja zena odpovie, ze je to jej vec a nech ju nekontrolujes?

ratafak

hmm, no prave, ked sa chlap nema chut ozyvat partnerke ze kde je, a ona mu nato povie ze ved ta to nezabije, tak to je kontrolovacsky pristup, chces mu ukazat ze je pod papucov. Zena by mala chlapove rozhodnutie respektovat! co tam po nejakom pocite zeny na dusi, ved nech ide spat a nech nato nemysli a je po probleme

sedmikraska

ratafak ja som len reagovala na to, ze si pisal, ze partneri maju byt rovnocenni. Myslim, ze chlapa nezabije napisat sms, aby mala partnerka klud v dusi. Ja napriklad ani len nezaspim pokial sa mi domov nevrati :) (zijeme spolu)

moniqa87

ale pane boze, aka stihacka? tak sa ho predtym spytaj, ze kam ma namierene a nech ta prezvoni ked tam dorazi, ved na tom nie je nic nenormalne... len nech vies, ze je v poriadku a trebars nech ta prezvoni potom ked pride domov, aspon hned rano zistis, ze domov sa vratil v poriadku... to nie je predsa kontrola... co je to potom za partnerstvo ked jeden druhemu taji kam chodi? ja osobne by som umrela od strachu, keby ma neprezvonil ten moj po navrate domov... ved dnes je strasna doba, nikdy nevies co sa moze stat... aj moja kamaratka, zdrava, mlada, mala len 23 a z nicoho nic... mrtva...

majkaaa

Neviem...možno by som sa ho spýtala,kam pôjde,ale asi by som nevyžadovala,aby sa mi hlásil,aby volal,kde je.Aj keby ma just išla zvedavosť zožrať,nevolala by som,možno až na druhý deň pri stretnutí,alebo pri tel.hovore by som sa len tak medzi rečou spýtala,ako strávil predošlý večer. Ak budeš na chalana ako stíhačka,ujde ti.

ratafak

ja tu vyjadrujem svoj subjektivny nazor, keby som v pozicii toho chalana, tak by mi to urcite vadilo, pripominalo by mi to kontrolu ako od mami. a keby prilis na mna tlacila, partnerka, tak by to bolo akurat zdrojom nezhod a mozno aj hadok. Tak podla mna bude dobre, ked bude respektovat jeho volu, lebo inak sa moze daco pokazit

ratafak

no, ja sa snazim hlavne okomentovat, vztah v hlavnom prispevku, a tam je napisane, ze chalan sa nema chut hlasit dotycnej, ze kde je. tak preco to riesi vlastne(chce ho kontrolovat?)
to ze je to vo vztahoch inych ludi normalne, tak to neznamena, ze to bude tak dobre aj pre nich

Volumka

Takýto prístup chlapov neznášam, súhlasím pevne s mademoiselle... Jednoducho je podľa mňa normálne ak tá druhá polovička dá vedieť kde sa nachádza. V mojom partnerstvo to tak je a vždy aj bolo a dáme si na tom obaja záležať, aby sme sa jeden o druhého neobávali. Stačí zavolať, alebo smska. Ako sorry, ale tak toto za obmedzovanie pokladať isto nemôžete!