Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pomocc moje nohyyyyyy

linda47

Ale to nebudú strie tie nezvyknú byť "dole" na nohách,to bude skôr z toho holenia. Skús používať na to určené peny a natieraj si ich pravidelne telovým mliekom to by malo pomôcť lebo po holení je suchá pokožka.

minnie mys

Monci, to su zrejme naozaj strie... mozu sa ti vytvorit kdekolvek...aj dole na nohach... ja bohuzial tiez mam...na bokoch...som z toho tiez dost nestastna :(, pretoze mam sice dobre nohy, bez chyby, ale na bokoch (Akoby na bokoch zadku, ich mam tiez plno) a navyse som kreolka, takze v lete je to otras...mam z toho strasne nervy...dam si plavy a zrovna mi to vytrca...ale co na robis :(. Ja to mam uz od detstva...ako som zacala prudsie rast :(

monci

nie ja to nemam na stehnach ale tham dole proste na dolneej casti noh. to ak keby som mala take biele poreslene PO NICH TAKE CIARY

nancy2112

aaale... o tom ci zmizne... je to mozne, ale samo od seba nie. existuju uz pripravky na strie. staci sa opytat v lekarni.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pomocc moje nohyyyyyy - Fórum - ZDRAVIE.sk