Moč kriklavej farby

verbenka

krikľavožltý moč je z riboflavínu, čo je jeden z vitamínov skupiny B. A vypiť 1 liter tekutín je málo, treba piť viac.

point197058

Už asi tri týždne mám také silné krikľavo žlté špinenie, ktoré trochu páchne. Moč je krikľavý len občas, na papieri je normálny. Za deň vypijem okolo 1 litra tekutín. Užívam multivitamín, ktorý obsahuje rôzne vitamíny, ale hlavne vitamín B. Mohlo by to byť z toho? Nejaké iné závažné problémy nemám. Diky..

spaceboy

multivitaminove tablety, hlavne vitamin B, aj karoten to moze sposobovat. Ak by si mal ine priznaky mocu, mozes sa orientovat podla tohto
zdravie.pravda.sk

M8cr6

skús s tým pomalovať niečo a zasvietiť na to ultrafialovým svetlom možno vyrábaš vlastnú glow water :-D

to z béčka býva ak je jasná kriklavá.
ak je tmavá až oranžovohnedá tak bud málo piješ alebo máš zápal

prezyvka

Ja mám oslabenu imunitu, chodím na injekcie. Zacal som užívať este skôr B-komplex, a potom aj vitamín C vo väčšom množstve 2x500 denne. Asi tyzden, po vybrati B-komplexu, som si kúpil pyridoxin, čo píšu, že je to B2, a asi po 4 dňoch som spozoroval kriklavo žltý, až kriklavo zelený moc. Všade sa docitam, že je to vitaminom B alebo multivitaminom. Asi niečo na tom bude. Doktorky som sa este nepýtal.