Pohlavne xoroby...

Príspevok v téme: Pohlavne xoroby...
wiwi

..prosim vas,v minulosti som sa liecil na mykoplazmy a urelaplazmy a priatel tak isto.predtym ani jeden z nas pohlavne s nikym nezil.gynekolog mi povedal,ze toto je prenosne len pohlavne,lenze skade to potom moze mat priatel???viem naisto,ze ma nepodvadza:))....predpisal nejake tabletky aj jemu a vraj by potom uz malo byt vsetko v pohode,lenze mna aj po dlhsej dobre trapi vytok ...a mam strax,ci to zase nebude nieco taketo...

barbinka

všetkým: ja som mala od malička problémy s mandlami, časté angíny, každý mesiac antibiotiká. v októbri som bola na gynde a zistili mi mykózy a HPV vírus. 5. decembra som bola na výbere krčných mandlí a 22. decembra som bola znova na gynde, lebo som si myslela, že mám zapálený vaječník ( mala som pichanie vpravo v podbrušku), ale nebolo to ono.a doktor mi urobil znova testy. a odvtedy, nemám ani HPV vírus, ani mykózy. tým, že som sa zbavila mandlí, zbavila som sa aj týchto svinstiev. a to mi potvrdil aj môj gynekológ, takže som neskutočne rada.

suedenim

misicka,no ja o nej vela neviem,len to,ze je to pohlavna choroba,dost zakerna v tom,ze nie vzdy sa zisti,lebo nie vzdy ma priznaky..sposobuje zapaly posvy,neplodnost,v krajnych pripadoch aj rakovinu..je to svinstvo dost. Ak to mate obaja,..nuz..na zachode to nechytis,..asi tak...

misicka

ahoj suedenim, si tam spomenula ureaplazmu mozes minieco o nej napisat lebo to mam aj partner a liecime sa anti biotikami

fidka

cauko wiwi...ja som si tiez myslela, ze ma mabzel nikdy nepodvedie..tiez som mu verila, az pokial som nesla na gyndu a tam mi diagnostikovali chlamydie a HPV viry...tak vidis, ake to je v dnesnej dobe...verit sa neda fakt nikomu...potom, ze sme jediné ich lasky, ze??? inak niektore pohlav.choroby chytis aj na WC-ku, ale tie problemy o ktorych pises-jedine pohlav.stykom..pa a ked mas vytok navstiv gynekologa...môze to byt len obycajny zapal, alebo vaginalna mykoza...a nemusi to byt prenosna pohl.choroba..drzim prsty..pa a pekny dnik

wiwi

haha vtipne....ved vravim,ze ani jeden z nas pred tym nikoho nemal...ver alebo never...to tu nie je nejaky odbornik,co sa vyzna??okrem toho,aj ten PRVY co sa od neho ostatny nakazili to predsa musel nejak xytit,a ako,ked bol prvy??:))

suedenim

No pokial si ho nepodvadzala ty,tak potom on teba...mykoplazmu a ureoplazmu zo vzduchu nechytis...aspon vidis,ze sa nikomu verit neda..ja som na podvod prisla podobne...