Chcem sa prestahovat do Nemecka.s rodinou...prosim poradte

Príspevok v téme: Chcem sa prestahovat do Nemecka.s rodinou...prosim poradte
lenuska5454

viem ze to tu asi nepatri..ale newem kde inde je take dobre forum..:):)...tak prepacte...ale mam len 15 rokov..ale velmi by som sa chcela prestahovat do nemecka.. zijem s mamou a jej priatelom... strasne velmi by som to chcela..viem ze stym ja asi nic neurobim a mala by som sa o tom porozpravat s mamou.... lenze mam obavy ze ona asi nebude chciet..lebo ma tu zalozenu sukromnu aambulaciu...s ktorou zacnala asi pred 4 rokmmi..a bol by velky risk vsetko zahodit a odist......pokusim s asnou porozpravat len newem ako to cele budem argumentovat.... :-(...isto sa pytate ze preco by som tak velmi chcela odist... bude to sice zniest strasne smiesne ...ale som udajne celkom pekna baba lenze tu je kopa krjasich bab ...a aj tych chalanom ktorym sa pacim radsej idu dalej lebo nemam moc dobru partiu...a tam by som hccela zacat znova a viem ze tam by som u nich mala uspech... velmi ma to trapi ...a navyse by som si rada vybudovala v sebe nieco take ako ,,vyzarovanie chrizmy,, ale na to vsetko potrebujem novy zaciatok...:(..

lenuska5454

hej...nemecke baby ako vobec niesu pekne...ako j co som videla nemcov...a videla som ich ja newem no celkom dost tak vsetci boli krasni...alebo aspon peknii

iren

ahoj lenuska..ja zijem v nemecku..a poviem ti ze 100krat lepsie je na slovensku :) keby ma tu nedrzali nejake veci tak urcite som na svk..a zase nemecki chlapi nie su taki pekni ako slovenski :P

radana

lenuska,to nie je moc dobry napad.Napisem ti priklad-a ked ti to nevyjde v Nemecku,kam pojdes dalej?Zacat sa da hoci kedy a hoci kde,len sa k tomu musis odhodlat.A dalsia vec,ktora je dolezita-mas este len 15 rokov,pockaj nejaky ten rocik,kym dospejes a potom budes vidiet vsetko uuuplne inac. :)