Plati vam priatel??

patu

Koksooo ... to co za dievca, sa chces nechat vydrziavat alebo co? Preco by Ti mal vsetko platit? Bez urazky, ale taketo zeny, to je presne ten tip, kt. nemam rad - kaviarnickove co hladaju sponzora ...

Mam priatelku, rad ju pozvem a zaplatim veceru alebo cokolvek ine, ale nieje to automatika, ani ona by to nechcela. Vacsie vydavky delime, niekedy pozve ona mna, vacsinou ja ju - ale nema pocit ze sa predava.

Cicusky si asi na seba sami nevedia zarobit, tak sa nechavaju vydrziavat .. inak bez urazky, chudak ten Tv. chlapec ....

airiana

cicušky - suhlasim so zyxerkou, konecne nejaky normalny nazor od baby ktora je spravodliva :) som na tom podobne :D

ZyxerkA

cicušky- ako keby mi niekto cital myslienky, ako keby to bolo vystrihnute z mojho zivota... =;)))
konecne normalne zena, ktora ma zdravy rozum

cicušky

a ešte by som chcela dodať..Tak isto ked chodíme v piatok von, tak väčšina to sú samí chalani - ja sa s babami velmi nekamaratim - a berú sa kolá. Tak isto beriem kolá aj ja. Sme si proste rovní a neberiem to tak, že muž je viac ..takéto časy sú už preč...

cicušky

No.. ja som zo začiatku platila priatelovi, lebo mal zlu robotu a nevychadzalo mu to finančne. Jeho to trapilo, ale mne to vôbec nevadilo,lebo ho milujem. Podla mňa je dobrá blbosť, že chlap by mal platiť...Neznašam takéto baby, čo očakavajú, že chlap všetko zaplatí. Je to dobre nespravodlivé! My sme s priatelom 3 roky a snažíme sa platiť všetko buď napoli, alebo raz on a raz ja. On by rad platil,ale mne sa to nepáči. Je to pekne hnusné !

amy389

mne plati vsetko a on je rad ked moze a ja som za to vdacna aj ked mam niekedy blby pocit ze toho za mna plati vela ale on mi vzdy powie ze prestan ja to robim rad

imperathor

uplne v skratke....velmi rad zaplatim, aj opakovane..ale zato u mna baba vyzera uplne inak, ked ma pozve aj ona, alebo ked si neico zaplati sama..MA MOJE SYMPATIE..nezavislost

klm

som chalan a studujem na gymp.,no v zivote by som nenechal zenu platit v nejakom podniku...pracujem len prilezitostne ale tvrdo. vynasa mi to ,tak si toho mozem dovolit viac ako vacsina mojich rovesnikov ... a na svoju priatelku by som minul aj poslednu korunu...peniaze boli a budu...obcas v obchode necham zaplatit aj ju ale to len preto lebo to ziada ona a vtedy ju nepresvedcim...vacsinov len vinimocne vtedy ked ma nejake peniaze nazvys...a vobec mi to nieje neprijemne cvakat vsetko... ak mam pravdu povedat viac ma pritahuju uplne nezavysle zeny ...no ak by som s takou nieco mal aj tak by som ju nenechal platit =ô)

angeles

stanley ako dobre su to tvoje nazory ale myslim ze to trosku prehanas...bud si uplne bez penazi alebo ti slusnost nic nehovori, alebo mas skusenosti s babami velmi zle... ale narovinu nechcela by som priatela povahovo ako si ty... pa