Chuti vam analny styk?

Príspevok v téme: Chuti vam analny styk?
xixi

Ahojte zenusky? Uz len slovo analny styk mi pride nechut na sex ktory inak s mojim patnerom milujem. Vrta vsak do mna,ze by rad aj do druhej chcel vojst. No len co do mna vojde len na spicku,cela sa stiahnem a jednoducho mi to je neprijemne. Ako to vnimate a pocitujete vy.Sposobuje vam to rozkos?Nemate pripadne obavy alebo vy co praktizujete nevytiahne ho z vas spinavy?

xixi

Prinutit na potrebu?Mne pomaha kava ale musi byt s mliekom. Ale keby som asi vedela,ze bude analik tak neviem ci by v tomto pripade pomohla. Prave ked som najviac vzrusena sa o to poksame teda sme sa asi 2x pokusili ale vtedy vsetka ta krasa ktoru pocitujem zmyzme. Uplne sa stiahnem a chvilu musim pockat kym ta nechut sa stratu cca minutku :o} ale aj to staci na pokazenie chuti.

ilgide

ahojte mam otazku,ako to ze nie je potom spinavy.Treba sa na to nejako vyprazdnit?Alebo ako to je.Napiste co robite pred tym ako to idete robit myslim,precistenie organizmu alebo co vlastne.Dakujem

vera

ja milujem analny sex... a pokial je poriadna hygiena tak ho z teba urcite nevytiahne spinavy. ani ja som zo zaciatku nemohla no dnes aj bez lubrikačného gelu... chce to trpezlivost, a poriadne vzrusenie:)

nanus

No ja som sa toho vzdy tiez bala.. Ale.. na raz sme to predsa len skusili, velmi pomalicky..zo zaciatku to bolo neprijemne, ale potom.. no parada... som zazila taky orgazmus ako este nikdy..pacilo sa mi to.. a sem tam to este skusame..ale je to uz take neromanticke a to mi trosku prekaza..

xixi

Uau Annie to myslis vazne.Kolko mas rokov to len tak pre zaujimavost.Lubrikacny nepotrebujem vazne nie,len mi to proste nechuti.Nemyslim,ze to je len prirodzenim muza.

annie

aj ja som k tomu mala dlho odpor,ale som mlada,tak chcem vsetko vyskusat...
islo to jedine tak,ze pocas normalneho sexu,ked som velmi vzrusena a mokra,ho da do druhej dierky,pekne pomaly a postupne..mozno je lepsie pouzit lubrikacny,ale to sme este neskusali.mna tento sex vzrusuje dokonca ovela viac ako normalny..

lana

tak to je fajn,ze to tak zobral,ak to jeden,nechce,tak ten druhy by ho mal chapat,urcite ta ma velmi rad,ked to tak zobral,fandim vam!!!

xixi

Co som naozaj rada je, ze ma do toho nenuti. Skor na tu temu uz zartujeme. Viem,ze by je to pre neho viac stiesnenejsi pocit a prijemny,pre mna absolutne. Aj ked to len vyskusal na kusok a videl,ze cuvam v monte siel von Tak sme sa aspon zasmiali.Brr,otrasny pocit. Fakt len kusok vo mne a 5 minut som regenerovala s toho otrasneho pocitu aby sme mohl pokracovat v tom prijemnom.