Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: preco nemam orgazmus

wanda285

väčši problem ako prestat brat antiku je ten,ze som sa o tom rozpravala s priatelom..On sa vraj s gumou milovat nebude a riskovat nechce...a vydrzat bez sexu neviem kolko..to sa neda proste. Ako neviem ako ochranu zvolit fakt..

wanda285

mno,beriem ju uz rok a pol.. rozmyslala som nad tym,ze ju prestanem brat... len sa kusa bojim,ze to nepomoze, a vysadim ju zbytocne... ale dikes za radu:: a to 4 mesiace stresovat potom??? :-)

nicoleta

....... a máš to ...... je to v antike....... aj ja som mala taký problem ... s antikou som nedosiahla org... zmen ju... ale daj si najprv. po nej pauzu ale ak ju beries dlho... tak......... učinok zmizne az po 4 mesiacoch mozno viac mozno menej...... ale tvoj problem je v antik. porozpravaj sa o tom so svojim gyn. a nehamby sa je to normalne... ale skus ju uplne vynechat ... zo svojho zivota... a ked uz budes mavat org... tak si daj inu predpisat... a zacni od znova s antikou...

wanda285

heh,niesom lesba..urcite nie..Myslim ze ma vzrusuje stale rovnako.nemoze to byt tym,ze na zaciatku som nebrala antikoncepciu a potom som zacala???Vtady som s tym nemala problem ani pri misionarovi..bol stale!!!

hadanka

Mozno si lesba....ja uz som tiez rozmyslala nad takou alternativou,ze ak sa mi ho nepodari dosiahnut do 2 rokov tak skusim babu ze co to uroobi

hmm...

no to je fakt divne.. a nie je to tym, ze ta partner uz tak nevzrusuje? .. a ste skusali uz vselico? .. ine polohy.. dlhsia predohra... ?

wanda285

mna by to trapilo menej aj jeho asi keby som ho nikdy nemala .Ale ze to prestane z dna na den...neviem to pochopit

achjaj :(

ja mam taky isty problem len s jednym rozdielom ze som org. este nemala nikdy. neviem v com je problem. vzdy sa snazim uplne sa uvolnit.vraj na to dost vplyva psychika. mna to uz velmi trapi ze este som ho nemala :( ani nie tak kvoli mne ako kvoli priatelovi. :( ale pevne verim ze raz sa mi to podari :) :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

preco nemam orgazmus - Fórum - ZDRAVIE.sk