Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problém s váhou :(((

Príspevok v téme: Problém s váhou :(((
meggan

Meriam 168 a včera som sa postavila na váhu a vážila som 45,5. Skoro som odpadla. Tak málo som ešte nemala. Chcela by som pribrať ale mám problémy s trávením. Nemôžem zjesť nič mastné, žiadny tuk...ani veľa sladkého. Strašne ma z toho bolí brucho a mám krče. A neviem ísť potom na záchod priadne. Jem veľa vlákniny a tak. To mi trochu pomáha. Ale chcem pribrať. Len chcem jesť zdravo. Ale nejak mi to nejde. A pritom jem skoro stále. 3x denne normálne jedlo. a celý deň ovocie a zeleninu. chodím cvičiť 3x týždenne. Poradí mi niekto?

rcokerka25

VEľA, VEľA ORECHOV( STRAVUJ SA RPITOM TAK ISTO AKO SI SA LEN TO PRIDAJ) sušeného ovocia, mliečnych výrobkov, horkej čokolády a zájdi za lekárom nech zistí čo je vo veci

procrustica

meggan,tvoje športovanie znie veľmi aeróbne, čo tak zamerať sa viac na budovanie svalovej hmoty? Nie som odborník, navyše neviem, na čo sa sústreďuješ v tom fitku. Ale aj tak, najprv by som poriešila zdravie, potom hmotnosť. Súvisia, no zdravie je prednejšie ako vysnívaná postava. Veľa šťastia:)).

fidka

megann...navstiv gastroenterologa...tn ti pomôze...mozno mas aj nieco so stitnou zlazou, ked sa ti nedari pribrat....treba to vysetrit, hlavne nejedz zbytocne vela sladkeho...to nepomaha.., a skus nech ti obvodny pichne B12-od nich urcite priberies, ja som trpela bulimiiou, a ked som chcela pribrat a neslo to, pichali mi B12, a pribrala som...pa...drzim prsteky

timejjjkaa

meggan - Môj nazor,ak sa citiš naozaj dobre,nemaš tažkosti s tym spoločne (s nizkou vahou) necitiš sa slaba,tak nerob hluposti a rob čo do teraz si robila a udržuj si vahu,lebo ak budeš chciet silou mocou pribrat...neboj pribereš....telo sa postupne pripravuje na obezitu...ako ide burka...a ked udrie blesk...ty začneš priberat (obrazne) a kila idu tažko dole..radim ti,nerob hluposti,lebo si zdrava(zatial)...

meggan

Ja som proste nikdy nejedla mastné tučné jedlá. Nikdy. Keď som našla v jedle niečo mastné vždy som sa skoro povracala. Jem mäso...skoro každý deň. Je jedno aké len nesmie byť mastné. Je mi z toho zle. Nemyslím si že som anorektičky. Nikdy nehladujem. Niesom nikdy hladná. Jedávam ako každý normálny človek. Len mám v strave veľa ovocia a zeleniny a nemyslím si že je to zlé. Doktorka mi povedala ešte kedysi že mám veľmi rýchly metabolizmus. Ale je tiež pravda že ráno vážim o 2 kg menej ako večer. :) hehe. Chodím do fitka. 2-3x týždenne. Hrám tenis, golf, všade chodím pešo,bicyklujem, korčulujem. Nemôžem povedať žeby som nemala silu alebo kondíciu. Cítim sa perfektne čo sa týka tohoto. Ale už sa ma minule spýtal asi tretí človek či som neschudla..tak som po sto rokoch stúpla na váhu..a aha ho...45,5. Ale je pravda že som sa vážila ráno..takže možno mám teraz 47. :)

b&culk&

meggan --- si anorexička , toto nechceš tamto nie....čo chceš pribrat zo zeleniny a ovocia a čistej vody?
si čista anorexicka ktora len cviči a papa nizkokaloricke jedla,a tie jedla čo su normalne tie nechce
spamätaj sa !!!!!!!!!

meggan

No tak toto čo ste tu vymenovali určite jesť nebudem. Z vyprážaného, párok, sladkých nápojov mi je zle...fuj. Tatarskú som jedla naposledy ked som mala 13. Ja chcem pribrať ale zdravo. Mne stačí pribrať 5 kg. Nie 15 alebo 20 :) Cvičiť musím. Je to ako droga.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problém s váhou :((( - Fórum - ZDRAVIE.sk