Nafotit book

Jaro74

Ahoj,
jednym z mojich konickov je fotenie, najmä portretne. Mam uz aj vybavenie, mensi atelier, nove pozadie - cierne. Ak este hladas niekoho na fotenie, potesim sa :)
Jaro

baku

videla som uz nespocetne mnozstvo stranok s fotografiami.. tiez by som chcela nieco nafotit.. ale tato stranka www.photoportrait.sk je prva co ma naozaj zaujala.. fotky pana Ziga maju fakt nieco doseba a zachytavaju nieco viac.. ma to dusu.. strasne sa mi nepacia prehnane zretusovane fotky, na ktorych sa nespozna snad ani sama dotycna.. tieto su profesionalne a krasne...

leny

Ono ta cena nieje ani prehnana. Je to fakt dost drina. Nafotit ich pekne, to je hotove umenie. A to uz ani nevravim o nejakych upravach fotiek.

baku

legend --- klikla som si na stranku co si dal.. no nikde som nenasla ceny za nafotenie book-u alebo dakych fotiek.. ak mozes napis dake, pripadne ti dam mail.. dik

flower

ahoj berla, pokial mas zaujem nafotit cisto pekne a troska umelecke fotky, zajdi do nejakeho fotoatelieru v tvojom alebo blizkom meste. nafotenie booku je uz tazsi oriesok, jednak je to fakt drahe, tak ako pisala Agina a taktiez by to bolo pre teba trosicku zbytocne. z mojho pohladu sa mi zda, ze tebe ide len o par a peknych fotiek, nie o cely book. book zvacsa fotia zacinajuce modelky, ktore s nim behaju z castingu na casting a tym zacinaju svoju karieru. ak ti fotoatelier neznie ako dobry napad, skus si pohladat na nete nejakych fotografov, ktori by boli ochotni nafotit par takych fotiek a urcite za rozumnejsiu cenu. neviem z akeho si mesta, ale mam par kontaktov na naozaj dobrych fotografov, ale ta cena tiez nie je primala.

agina

Nafotenie takeho booku stoji aspon 8000,- dufam, ze je vam to jasne.Poznam jedneho dobreho fotografa. Kto chce kontakt, napiste mi mail.Sem to zverejnit nemozem.