Atopicky ekzem

Tini025

Zdravým vás,
pán Bielik nie je liečitel,ale je to doktor prírodných vied.Atopický ekzém mám 24 rokov a skúšala som všetko možné,od zmeny stravovania,čo aj dodržujem doteraz po rozne mastičky.Nič nepomáha a čím som staršia tým je to horšie...takže skúšam teraz homeopatiu u pána doktora Bielika.Lekári mi pomocť nevedia,kedže problém je niekde v tele a tým sa oni nezaberajú..

niki10

Dobry večer. mam 2ročneho syna a ma pravdepodobne tiež ekzem vo vlaskoch. mal to aj v obočí, ale na to pomohla masť Elocom. do vláskov som mu dávala tiež Elocom vodičku, ale nepomohlo. niekedy sa mu kusok odlupi aj s vláskami. ak by niekto mohol poradiť, čo s tym, budem velmi rada.

januska1979

ahojte tiez som mala hlavne na rukach a ramenach atopicky ekzem a zostali mi po mastickach od doktorky biele flaky. velmi mi pomohlo ked som sa 2-3 krat do tyzdna kupala v morskej soli z mrtveho mora, natierala telovym mliekom od biodermy alebo excipialom u lipolioto a plus na postihnute miesta este aj infadolanom - to je na regeneraciu pokozky. samozrejme som nejedla nic kysle a pravidelne uzivala tabletky pupalku dvojrocnu a zinok. inac na velmi suchu pokozku je vyborna kozmetika Dove. vrelo odporucam.

aloe

Mám skúsenosti s atopickým ekzémom, účinné sú prírodné produkty z aloe vera,/pozor ale,je 300 druhov/ako to tu už bolo spomínané,ale nestačí len mastička.Tam treba doporučiť viac produktov,podľa toho aký je ten ekzém, u každého nie je rovnaký.Najprv ale je potrebné dať do poriadku imunitný systém,detoxikovať organizmus, ale je to individuálne u každého človeka/záleží aj ako dlho ho máte/a užívanie produktov je dlhodobejšie,ale ak ste trpezliví a vydržíte pravidelne užívať produkty, výsledok sa dostaví.duratnakatka@zoznam.sk

ekzem

ahojte. ja mam tiez atopicky ekzem uz od detstva a minule som citala, ze je to kozne ochorenie do konca zivota, ale daju sa priznaky a celkovo choroba zmiernovat. ja som tiez vyskusala vsetko, ale mi to prd pomohlo, teraz mam silne hormonalne masticke a ked sa mi zjavi ekzem-natrem si to a na druhy den je to fuc :) zmierila som sa s tym a vam radim to iste :) vela zdaru!

marieta

ahojte takze chcela by som poprosit dakoho o radu. Ja mam atopicky ekzem od narodenia ked som bola mala chodievala som do nemocnice ku mojej koznej doktorke a ta ma poslala lezat na tyzden naich oddelenie mala som nonstop zaviazane ruky a krem my davali tak cierny miesany a velmi mi pomohol mala som krasne ruky ani stopa po ekzeme, ae to nevydrzalo dlho asi rok a isla som si polezat zase potom ked som mala 18 som zmenila lekara nasla som lepsiu doktorku a ta mam poslala do kupelou konkretne do Smrdk bola som tam mesiac a mala som naozaj krasne ruky potom som uz s ekzemom problem nemala a o rok som isla preventivne este raz do kupelou potom som mala pokoj asi 2 roky a eraz uz mam 26 a momentalne sa mi velmi zhorsil ruky mam cervene a suche a uz neviem co mam robit a nic mi nepomaha ani kremy ani obklady a rucne kupey z repika ci kamolky nepomahaju prosim vas krasne velmi o pomoc co mam vyskusat za 2 mesiace mam svadbu a nechcem sa vydavat s takymi strasnymi rukami dakujem za radu

marieta

ahojte takze chcela by som poprosit dakoho o radu. Ja mam atopicky ekzem od narodenia ked som bola mala chodievala som do nemocnice ku mojej koznej doktorke a ta ma poslala lezat na tyzden naich oddelenie mala som nonstop zaviazane ruky a krem my davali tak cierny miesany a velmi mi pomohol mala som krasne ruky ani stopa po ekzeme, ae to nevydrzalo dlho asi rok a isla som si polezat zase potom ked som mala 18 som zmenila lekara nasla som lepsiu doktorku a ta mam poslala do kupelou konkretne do Smrdk bola som tam mesiac a mala som naozaj krasne ruky potom som uz s ekzemom problem nemala a o rok som isla preventivne este raz do kupelou potom som mala pokoj asi 2 roky a eraz uz mam 26 a momentalne sa mi velmi zhorsil ruky mam cervene a suche a uz neviem co mam robit a nic mi nepomaha ani kremy ani obklady a rucne kupey z repika ci kamolky nepomahaju prosim vas krasne velmi o pomoc co mam vyskusat za 2 mesiace mam svadbu a nechcem sa vydavat s takymi strasnymi rukami dakujem za radu

kleky

ciao zdravi vas kleky. ja som mala ekzem, ked som bola male bobo, a stratil sa mi asi ked som mala 10r, pomohlo mi kozie mliecko:) a teraz sa mi zase vratil, mam 22r, neviem si s tym poradit, neporadi mi miekto, som alergická na pel, teda liečenie na prírodnej báze pre mna asi nie. budem vdacná kazdému kto mi poradi, lebo je to dost neprijemne..

RNG

advisor, tema bola povodne pre 7 mesacne babatko
Ak je este kojene, tak by tie rady boli pre matku. A otazka bola vyliecit, nie natierat cely zivot.
Na exemy som sa uz par krat vyjadril.
Pochadzaju z vnutra, treba riesenie zvnutra.

advisor

uprava zivotospravy rozhodne ano (ubrat kavu,smažene veci,stresy,použivat bavlnu 100%)u kazdeho ekzematika je premnozeny Staph. Aureus, mnohonasobne, většinou ke zklidněni stači kombinace Fucidinu(resp.fucidinu-H) a treba Excipialu U Lipolotio nebo na partie okolo oči excipial krem, Vyborné jsou tež koupele v balmandolu (lekarny)bohuzel ekzem je na cely život.Nutnost každodenniho ošetrovani.