Lybar- VITAL HAIR - poliewoocka

poliewoocka

Ahoj Laurika,
ja som pouzivala aj ten ruzovy l´oreal, got2b, ine tuzidla...a samozrejme aj lybar vital hair. L´oreal mi len skrepil vlasy a zaspinil zehlicku. Got2b mi po case strasne vysusil vlasy. Lybar pouzivam tak, ze si umyte vlasy- doporucujem kondicioner balea milch und aprikose v DM- je to nieco uzasne, taky maly zazrak na poskodene vlasy- a zehlia sa po nom skvele-vysusim na vzduchu, aby boli polosuche, a potom si nastriekam penove tuzidlo do dlani a pohybmi hore si ho votriem viac-menej ku korienkom, nie ku koncekom, proste- do hornej casti hlavy:) na konceky si dam velmi malo kokosoveho oleja, len par kvapiek si rozohrejem v dlani a jemne si posucham konce-asi 5 cm. Pozor, aby si nemala mastne vlasy!A potom, ked ti vyschnu si vyzehli pramen po prameni. Mala som aj ten silikonovy sprej, bola to fakt pecka, skoda, ze ho neviem u nas zohnat:( neviete, kde by sa dal kupit?

sonka

Ja si žehlím vlasy každý deň a používala som prípravok od l´oréal, ten ružový za 109 sk, ale poviem ti nič moc, v lasy veľmi nechráni. Ale oplatí sa investovať do prípravkov z kozmetického salónu. Napr. ten, čo vlasy chráni pre žehlením od matrixu alebo oisis +. tie ti odporúčam. Navvyše vlasy držia dlho úpopžadovaný tvar, sú to prípravky naozaj účinné. Po žehlení si daj lak na vlasy od got2b, kt. nájdeš bežne v obchodoch.