Menštruácia

Príspevok v téme: Menštruácia
nela

Ahojte! Chcela by som sa spýtať, čo mám robiť ak chcem privolať menštruáciu... skúšala som už dve deci červeného vínka, ale akosi nepomáha... môže byť dôvod meškania upravenie stravy, cvičenie, chudnutie? Nakoľko tehotenstvo nepripáda v úvahe, keďže som pohlavný styk nemala, ani nepamätám:) heh... myslíte, že najlepšie spravím ak zájdem ku gynekológivi, či mám ešte počkať?

aduliena

Niekto tu na fóre písal, že pomáha čaj z kôprových semiačok. Vraj to zaručene funguje.
Alebo skús horúci kúpeľ alebo si choď dať pichnúť vyvolávačku ku gynekológovi...

snakebaby

Ahojte! Prosím Vás, potrebovala by som poradiť, ako mám privolať menštruáciu, mešká mi a o týždeň odchádzam na dovolenku, na nej by som chcela mať pokoj. Ďakujem.

1234jahodka

O týždeň a pol ideme na dovolenku a ešte som nedostala menštruaciu. Pomozte mi co mam spraviť. Veľmi sa bojim že to dostanem na dovolenke.

michaela zemanová

chcem sa opytat ako si mam privolat menštruáciu??o tyzden idem na dovolnku a tento tyzden by som chcela mat menštruáciu aby som mala na dovolenke klud.dakujem :)