Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kozmetika NIVEA

d*racik

nivea sampony-nic moc lebo ak mas farbene vlasy tak ti ich este viac oslaby to je tym silokonom co obsahuje, krem- super :) a este som vyskusala nivea s kyslikom najprv to 2 tyzdne pomahalo potom mi to totalne vysusilo plet . musis si najst to svoje :)kazdy clovek je iny .pekny dnik

sunnie

ja tiez niveu nemusim lebo mi je velmi mastna a krem mi stoji na pokozke, ale napriek tomu si myslim ze je to kvalitna kozmetika pre normalnu/suchu plet. este som nepocula ze by sa niekto z nej vyhadzal atd.

katta

Kazdemu vyhovuje nieco ine. Ale ja mam rada telove mlieka Nivea (krasne vonaju) a deodoranty. Moja mama zas cely zivot pouziva len krem nivea a plet ma az na nejaku tu vrasku :-) ako babatko. Na mna su vsak ich kremy prilis mastne.

dots

Nivea sampony su hrozne, mala som po nich tazke a mastne vlasy, a skusila som viac druhov nivei. Telove mlieka a kremy su fajn.

limka

Mne sampony od Nivey vyhovuju. Zaujimave je, ze az pri nej som sa zbavila lupin. Predtym som to skusala s Head And Shoulders, Garnier, ale nic nepomahalo. Az pri Nivey proti lupinam som sa ich zbavila. A ked som sa ich zbavila a presla na iny sampon z tejto znacky, konkretne na regeneracny, vlasy sa mi krasne zacelili a su hebke na dotyk, nie krepovite ako predtym. Da sa povedat, ze je to moja znacka, aj kremy, mlieka.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kozmetika NIVEA - Fórum - ZDRAVIE.sk