Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosim Vas o radu

Príspevok v téme: Prosim Vas o radu
bebe1

Zelam pekny dnik:-).
V tescu bude prebiehat akcia a rozne stroje na chudnutie ... spevnovanie... . Je v ponuke i stepper bocny. Chcela by som si ho kupit,avsak neviem ci je vhodny pre moj typ postavy. Mam objemnejsi ( ale pevny) zadocek, traslave stehna ,siroke boky, brusko, ..skratka hruska jak vysita :-(.
a tak ak by sme mi vedeli poradit ... popripade vlastnym skusenostami pomoct ... budem Vam velmi vdacna. Za vsetky prispevky ..
DAKUJEM :-ˇ ...

[zruseny12]

ale aj cvikmi mozes formovat,a za tie peniaze si kup potom nieco na seba pekne...fakt,nemusis vyhadzovat peniaze za stroje...taky pilates je dobry,na formovanie a spevnenie...

bebe1

Dakujem marus... Ja toto vsetko ovsem viem :-)... . Myslim ze, potrava ku cviceniu je 80 : 20 % ... ale strojmy sa da nieco formovat... Ja vela nepotrebujem schudnut ... 4 kg...

[zruseny12]

ja osobne by som nedavala peniaze za ziadne stroje mas aj cviky bez strojov,zmenit zivotospravu,viac pohybu a peniaze pouzi na nieco ine....ked chces vyformovat postavu na to stroje nepotrebujes...

bebe1

prosim Vas, ak mozte, poradte mi ... neviem kde inde sa poradim ... ak nie prave od Vas.. Bojim sa, ze mi narastie este vacsi zadok :-))) ... aa to nieje bohvieco ...:-S

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosim Vas o radu - Fórum - ZDRAVIE.sk