Palette color shampoo

Príspevok v téme: Palette color shampoo
kvetka

ahojte potrebovala by som sa poradit co sa tyka farby vlasov.pouzivate niekto palette color shampoo?ak ano prosim napiste ako tento sampon chyta?ci tak ako je na krabicke alebo tmavsie pripadne svetlejsie..ja viem ze je to individualne ale napiste svoje pocity.a ako vyzerali vase vlasy po pouziti?neboli velmi znicene a vysusene?DAKUJEM A PEKNY DEN KVETKA

Juny77

Mám tmavohnedé vlasy...chcela by som vyskúšať červenú farbu odtieň 217..neviete ako by mi to chytilo a hlavne či by mi to po tých 24 umytiach zišlo..nechcem to mať na hlave 3 mesiace :D
ďakujem :)

Vann

mam prirodzene blond-svetlo hnede vlasy taka miešanina...chcela som sa opytat ci mi normalne chyti na svetlu blond ako je ukazane na krabicke..?..vsetci tu pisu o farbeni zo svojho odtiena na tmavsi no ja to mam naopak...chcela by som blonďavejšie na leto:)...

lenkaaaaaaaa

na ciernu farbu ti svetlejsie odtiene nechytia. a uz vobec nie sampony. mozno skor normalna farba by to jemne prekryla, ale isto by bolo vidno rozdiel medzi odrastenymi a prefarbenymi vlasmi

otazkaa

Ahoj. Zafarbila som si vlasy na čierno farbou Palette color shampoo. Hoci moja pôvodná farba je hnedá a dosť tmavá, veľmi vidno, že farba mi vyrastá. Dá sa opätovne prekryť farbou tohto istého druhu ale nejakou bledšou - napríklad čokoládová hnedá? Alebo čo mi poradíte? Nechcem vlasy ani odfarbiť, strihať už vôbec nie a nechcem použiť ani klasickú farbu. Ďakujem

pomaranc

Ahoj, uz dlhsiu dobu nemozem zohnat tizianovy odtien. Ja som s nim spokojna, aj ked mi chytil tmavsie. Nechcem menit iny odtien. Vyrabaju ho este?

hanie

neviet niekto kde sa da zohnat tizianovy sampon na vlasy? pozerala som uz snad vsade... :/ farbu nechcem moc riskovat preto radsej ten sampon :)

lenkaaaaaaaa

nanasat ako sampon sa to neda lebo je to dost huste, nanasa sa to ako farba, pramienok po pramienku a potom sa to da trosku spenit

notka

dnes som si chcela kupit tento sampon, ale na krabicke bolo napisane, ze sa to ma nanasat ako farba na vlasy, a aj predavacka mi tak povedala. tak som ho nekupila. ale snad mi lepsie poradite vy, co to pouzivate, nanasa sa to ozaj ako farba alebo to napenim ako sampon?

hraskulca

nuz ja som si asi polroka farbila tou cokoladovo hnedou..mala som take tmavsie hnede vlasy ale vytahane od slnka...a od vtedy som bola ciernovlaska..vobec sa mi to nezmyvalo...az ma to prestalo bavit a sla som si dat stiahnut tu ciernu z hlavy...teraz je to lepsie vratila sa mi moja povodna...ale cierne pramienky niekde zostali...ale vraj to vyzera ako naschval :D...takze tieto sampony...no mne sa zmyvalo len hore od cesticky inak nnie

nikuša888

ahojte, prosim vas neporadite mi? lebo chcem zmenu a kupila somsi farbu palette hnedo-cervenu 414, ja mam bledo hnede vlasy ze ci by mi to nechytilo nejako katastrofalne a tak...