budem stastny?

Príspevok v téme: budem stastny?
alchimik

Som dost asi straomdny nepijem nefajcim,vyjadrujem sa slusne.Problem je v tom ze nemam kamosov podobnych ako ja.Kazdy poveceroch chodi na zabavi len ja vzdy sedim doma kazdy vecer.Mna to bud snimi nebavi ist niekam lebo sa opiju a neda sa s nimi apsolutne bavit alebo ti co nepiju az tak vela sa nemam s nimi o com rozpravat pretoze niesom asi taky blaznivy ako oni.Jedine s kym sa citim dobre je moja priatelka.Ona je asi taka podobna ako ja a vyborne si s nou rozumiem.Mame sa o com rozpravat a je to debata na takej urovni ze sa citim dobre.To je aj ten problem.Takimto sposobom na nej dost zostavam zavisli.Ona ma kamaratky s ktorimi si vyborne rozumie a tak chodi s nimi von lenze vtedy nemozem byt snou ja a tak sedim doma.Viem ze je to normlane ze sla von s kamoskami a nie somnou lenze ja sa aj tak hnevam pretoze musim sediet doma aj ked to nieje jej vina.Sme spolu uz 10 mesiacov a je to krasny vztah aj ked na mensiu dialku.Ja by mozno dokazal chodit von s tymi chalanmi lenze by som sa asi zmenil bol by som taky ako oni.Ja som taky nikdy nechcel byt lenze teras je to v takej faze ze mi je to uz jedno lebo sa nechcem kazdy vecer doma nudit.Lenze ked budem chodit von s chalanmi bude to asi znamenat ze stratim tu babu ale ziskam kamosov aj ked asi nie dobrich.Co spravit? Chodit von s tymi chalanmi alebo byt s dievcatom? Ja chcem oboje lenze to nejde.Mozno casom by som si nasiel kamosov lenze idu prazdniny a ja nechcem doma sediet.Poradte co spravit prosim.

fraisee

ty si asi clovek, co sa strasne nudi a vymyslas si potencialne situacie, co by bolo keby bolo, pretoze nemas co ine na praci. fakt sa nad tym musim smiat. rozmyslas nad niecim, co nie je aktualne a mozno ani nikdy nebude. akoze ti da frajerka kopacky za to ze ides s chalanmi na pivo, hej? a odkial vies ze sa od zakladov zmenis? si nejaky jasnovidec, nie?

alchimik

mam jedneho kamosa sice nie vzdy sa snim citim dobre ale povazujem ho za ozajstneho kamosa.Len probem je v tom ze ja by som sa rad zabavil siel si zatancovat alebo tak samozrejme v nejakej slusnej spolocnosti lenze nato on nieje.Jeho nedonutim nikam ist.Ja by som niekedy strastne tuzil mat svoju partiu.Ja som dost divny asi ked sa to zoberie na dnesnu dobu a na to co vsetko je v mode dnes.
Moja priatelka ma svoju partiu kamosiek takze ked sa zrusim stretnutie snou tak jej to ani nevadi lebo ide von s kamoskami.Len ze ked ona zrusi stretnutie ja sa mozem ist akurat domov nudit a mna to velmi stve a som na nu nahnevany aj ked to nieje jej chyba.Je mozne aby som bol stastny v takomto vztahu ked to dievca je pre mna vlastne vsetko?

kateřinka

alchimik, poznam byvanie na dedine, sice nebyvam na dedine ale da sa povedat ze som tam skoro vyrastala, viem ze tam sa ludia poznaju a aj to ze tam su ludia povacsine taki \"ludsky\" v tom zmysle ze aj piju aj sa bavia po svojom tak jednoducho vsetko im ide, ak sa k nim nechces zaradit skus si najst nejau inu cinnost ktorou by si nahradil nudu,alebo stiahni si len jedneho kamosa z nich a vyraz si s nim predsa ked niesu cela partia tak sa tak nebesnia, alebo ak mas poblizku mesto skus si najst priatela z mesta, popripade vyckaj nebudes tam vecne, ked zacnes pracovat najdes si seberovnych, aj ked neviem mozno uz aj pracujes,, ahoj

radana

No co ja viem,tak u mojho syna a potencionalnej nevesty to funguje tak,ze travia spolu kazdu volnu chvilu,chodia sa spolu zabavit,do kina,na ples...Ma aj ona kamaratky a syn zase kamaratov.Riesia to tak,ze pridu oni dvaja pridu spolu trebars na kofolu a pridu tam aj ti ich kamarati.Hodinku-dve s nimi posedia a potom idu zase spolu prec-trebars sa prejst..A aj naposledy co boli na plese,boli tam cela partia,bavili sa spolu,ale venovali sa aj iba jeden druhemu..A zase minule sa dohodli,ze sa stretnu v Nitre na Desmode.Z domu isli s nami na aute a tam sa potom bavili s nimi...Takze tak nejak to u nich funguje..

alchimik

Ja sa na nu nechcem vykaslat len to mam velmi tazke.Tazko si najdem dobrich kamosov som aj z malej dediny a aj snou som sa spoznal velkou nahodou.A tak spolocny kamarati? ja jej nemozem predstavit asi ziadneho svojho lebo by som sa za neho velmi hambil a zase ona ked ide von s kamoskami tak ja sa chalan s 5 babami? to by som sa citil blbo.Skuste poradit nejake riesenie ake skusenosti mate vy a podobne.Bol by som vam velmi vdacny

renata1

nevykasli sa na nu.dnes je malo slusnych dievcat.a najdi si normalnych kamosov,ktori nechlascu.co by som ja bola dala za to,keby moj syn sa nespriahol s blbcami a nemal frajerku,ktora si to rozdavala s cernochmi!!

radana

alchimik,nechapem,preco si s priatelkou nehladate spolocne aktivity.Ved s kamoskou sa mozete stretnut obaja trbars na kofole.Nemyslim,ze by ste mali vsade chodit spolu,ale niektorych priatelov mozete mat aj spolocnych,ci nie?