Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako to bolo/je u vas?

Príspevok v téme: ako to bolo/je u vas?
achilko

ako sa u vas vyvijal vztah? Ja som s babou 11 mesiacov a teraz niekedy su trosku take chvilky ze sa nemame o com bavit ale len chvilku mozno 5 min.Kedysi sme sa smiali cely cas ked sme boli spolu no teras je to uz pomenej.Je to aj u vas tak?Je to teraz len nejake obdobie alebo mam sa zacinat bat rozchodu?Ja sa s nou citim dobre aj ked nieje prave o com sa bavit len neviem ako ona.

usiko

Achilko...no...ked ste sa tak velmi pred casom rozpravali, tak preco sa jej na to neopytas? len tak, mimochodom, mozes vo vhodnej chvili podotknut, ze uz sa tolko nesalite a nerozpravate, ci jej to nevadi, alebo sa jej spytaj, ci by nechcela na vztahu nieco menit, ci je spokojna a tak....a si myslim, ze vas vztah ma prirodzeny vyvoj...je to normalne, ale aj mne trvalo, kym som pochopila, ze sa nebudeme stle smiat a rozpravat do konca zivota....ak toto akceptuju obe strany, tak mate sancu na krasny a dlhy vztah....inak...mam pocit, ze si robis starosti predcasne, lebo tebe to az tak nevadi a ani nevies, ci jej to vobec vadi....
nema to cele nic spolocne s tym, ze ta menej lubi, teda mozno, len nemozes ocakavat od partnera, ze bude roky stale rozpravata smiat sa.....nechaj to tak a opatrne sa jej opytaj...drzim palce...

achilko

mne osobne to nevadi ze je ticho niekedy alebo ze aj ked sa bavime tak sa nesmejeme tak ako kedysi.Mozno sem-tam mi to chyba aleb som statsny a nikdy by som ju nepodviedol.Lenze neviem ako je to u nej.Z nej tu zalubenost nieje az tak citit.Niesom moc skuseny tak neivem ci je to normalne alebo ci z jej strany ten nas vztah upada len do zvyku.

usiko

achilko, ja si myslim, ze na zaciatku vztahu je to skoro vzdy tak, vela sa rozpravate, lebo sa potrebujete spoznat a tieto rozhovory vam davaju dobry zaklad, z ktoreho bdete neskor v tazsich casoch cerpat da vam to energiu na ich prezitie...casom pridete na to, ze vam je dobre aj bez siahodlhych tozhovorov, staci, ze ste spolu....a to je tiez urcity stupen vztahu, zmierit sa s tym a brat to ako pozitivum....my sme sa spociatku bavili velmi vela, teraz mi staci, ze sme spolu, privinuti jeden k druhemu a citime teplo jeden druheho a lasku....

achilko

no ci zmenila spravanie tazko povedat lebo sa zmenilo vela veci...Ale my sa pozname uz rok a pol a chodime spolu 11 mesiacov.A tak sa mi zda ze ma lubi lebo posle niekedy taku zamilovanu SMS alebo sa tak sprava ked sme spolu ale niekedy skor sa sprava naopak.Nesnazi sa robit vsetko preto aby sme boli spolu a podobne.Niekedy sa v nej nevyznam

fidka

skôr to bude asi rozchod, ale neviem...nepoznam teba ani tvoju babu, tak neviem, ako to medzi vami bolo predtym,,,ale zamilovanost trva 3mesiace..potom uz pride bud laska alebo priatelstvo...inak kazdy ma svoje" dni...a v kazdom vztahu su chvile, ze sa dvaja nevedia o com bavit...je to len na tvojom uvazeni?? nezmenila tvoja kocka spravanie??drzim prsteky..nech to mate medzi sebou ok

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako to bolo/je u vas? - Fórum - ZDRAVIE.sk