Uraz kolena nasledok - pukanie prestane to?

kikina2592

Ahojte. Vcera som spadla na korculiach a po pade som nevedela hybat s pravym kolenom chvilku som pockala a bolest presla ale ked som sa postavila a hybla s nohou pukalo mi v kolene. kusok som si ju natiahla hybala snou a bolo to ok ale po par krokoch mi zas zacalo pukat. Ale mi ani nenapuchla a ani modrina tam nie je len ma boli a rano som vstala a nevedla som ju uplne ohnut. Moze to mat vaazne nasledky?? Prosim poradte mi. Dakujem

Kofi

vyskočilo mi jablčko pri zlom dopade na zem ... bol som už aj na operácii (artroskopia)
a aj pred aj po oper. pri drepoch mi tak praská to koleno ako keby ste lámali zväzok drevených špajdlí .
Občas pri tom praskaní to aj zabolí.
Dá sa stým dačo robiť ?

mate59

koleno je najzložitejší kĺb v tele,hojenie trvá dlhšie, ale o týždeň to bude dobré,pomaly by sa to malo lepšiť.

Romik1990

Ahojte, v pondelok som spadla z bicykla a tak sa podarilo že som si dosť silno buchla pravé koleno o zem, bolesť pomaly ustupuje, používam maste ako heparoid a octanovú masť, ale už je pomaly koniec týždňa a keď dlhšie sedím a potom vstávam tak nemožem vyrovnať koleno a pociťujem silnú bolesť, na mieste sa mi vytvorila aj modrina , ked& budem mocť normalne chodiť.Veľmi ma to obmedzuje :(((

eo

Bioptron lampa je super len ju treba pouzivat niekolko dni do tyzdne .
Acupunktura tiez pomaha pri bolestia.Bankovanie.
Produkt Vitalzym je velmi kvalitny a ucinny.Mozno treba uzivat aj kvalitne dopnky mineralov
A treba aj pozytyvne mysliet to je super liecba.Vyskusajte

mirka:)))

ahojte! chcela by som sa spytat na to, ze ci je to normalne ked mi zasekava kolena, nemozem s apostavit, proste mam ho zaseknute...ale po chvilku to pusti.....alebo ma starsne pichnee...

usmev

NO, preliečiť to polarizovaným svetlom bioptron-om.Niekoľkokrát denne svietiť.Ak bolesť naďalej pretrváva, tak máš dve možnosti:ísť k lekárovi a dať sa na lieky, alebo uprednostniť prirodzenú cestu bez vedľajších účinkov-prírodnými produktami.Ak sa rozhodneš,:duratnakatka@zoznam.sk

tinka228

No ani by som nepovedala, že to prejde len tak. S kolenami nie je sranda. Ver mi, vlastná skúsenosť. Odporúčam vyhľadať lekára lebo ak by ti to náhodou teraz aj prešlo, koleno ti to nezabudne a po čase ti to vráti. Aj ja som mala úraz kolena (dotrhané väzivo) asi pred 15 rokmi a odvtedy som už niekoľkokrát maródovala s kolenom, chodila po rehabilitáciách,... Stále sa mi to vracia.