Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chalani alebo aj baby kuknite

nancy2112

no, tak ja chodim s kamoskami von bez priatela kazdy piatok... sem-tam aj niekedy cez tyzden, ale to s tym, ze zvysne dni sme stale spolu... skoro stale...

jancecka

ozaj, cvičiť chodím aj ja sama D: ale nikdy mi nepovedal že mu to vadí? myslíte že mu to vadí? ja ho volám ale jeho to nebaví

frontman

vacsinou kazdy tyzden aspon raz, niekedy aj viackrat, ide nakupovat, alebo na nejake cvicenie ci kavu s kamoskami

martina25

Ja s manželom máme spoločných priateľov, s ktorými sa aj stretávame. Ale niekedy si potrebujeme od seba odpočinuť :), takže on ide s kamarátmi na pivo a ja s kamarátkami napr. na nákupy, alebo len tak na kávu. Myslím si, že všetkého veľa škodí, takže oddýchnuť na 1 deň od partnera je normálne. Aj keď 5 dni sa mi zdá už trocha veľa.

lol...lol...

No ta moja ani tak nechodi s kamoskami stale von, ale za to tak raz za dva mesiace na tyzden vypadne so svojou partickou niekam... pekne ma to sere... Ako by som ani nepatril do jej zivota... proste mesiac dva tazka pohodicka potom mi len sucho oznami ze ide na 5 dni do Lisabonu, alebo na 10 dni s kamaratmi na chatu... Aka je velkorisa, nechala si az 5 dni volna na nasu dovolenku... takze mam sto chuti sa na nu vybodnut, aj ked ju velmi lubim...

barbinka

my zasa s priateľom máme spoločných priateľov, väčšinou všade chodíme spolu. no niekedy som nebola s nimi, ale to som bola buď unavená, alebo chorá.a nakupovať chodíme tiež spolu, lebo sme v tomto rovnakí. mňa nebaví chodiť do každého obchodu a takto zabíjať čas v nákupných strediskách a to som baba. a to isté aj on. diskotéky ani jeden nemusíme.

jancecka

tak ako ja chodím sama na nákupy :D a väčšinou zoberem aj kamošky, nie je to tak často, možno raz za dva mesiace ale môj by nešiel ani keby mu za to zaplatím :D on je rád, že môže byť nachvíľu sám so svojimi kamošmi :-) a nejaké iné babské výjazdy ani nemám:D som z dediny, máme tam jednu krčmu, čiže keď niekam chceme si vyraziť tak len tam :D maximálne my baby sedíme za iným stolom ako chalani :D ale vidíme sa :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chalani alebo aj baby kuknite - Fórum - ZDRAVIE.sk