Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako ma vyzerat predohra?

Príspevok v téme: Ako ma vyzerat predohra?
xixa

Poprosim nazor mozno viac muzskeho publika, ako si predstavuju predohru, ci to beru ako navnadenie partnerky na radovanky, pripadne ze to musi byt, alebo aj im ta predohra vyhovuje? A ak mozem poprosit mozte aj konkretnejsie popisat co sa deje u vas v posteli pocas predohry:)
Mavam sex uz dost dlhu dobu samozrejme s mojim prvym partnerom a neviem ci ta nasa predohra nie je dostatocna, resp. ci ja nemam dake nerealne predstavy o tom. Ale faktom je, ze sex a veci s tym spojene mam rada, len akosi nikdy ked nato dojde tak nie som ani dostatocne vzrusena tak to moze byt prave tou predohrou. S partnerom sa dost tazko rozprava na takuto temu, tak som sa rozhodla to riesit otazkou sem. A dakujem vsetkym, pa

xixa

Dakujem za odpoved, ved to, ze my zeny sme malokedy konkretne a mozno aj v tom je problem, ze ten muz presne nevie a plus ak nema moc fantaziu....ale tak sa pochvalim ze teraz v poslednej dobe sa to zlepsilo:) Tak sa tesim co prinesie buducnost. Ale budem rada kazdemu prispevku:)

nashira

Ahoj Xixa!
Konecne nejaka normalna tema a kde nic tu nic .No ja ti nenapisem ako to je u nas...:))))Ale nieje to moc dobre ,ze partner nechce s tebou o tom moc hovorit.Skor by som tvoj problem na tvojom mieste riesila komunikacou.Naozaj spokojnost oboch nastane az ked bude mat jeden aj druhy zaujem vec zdokonalovat.Predohra je naozaj dolezita.Hlavne u zien je dobre ked muz uz zacne rano...psychickou predohrou:))).Ked je mily a snazi sa a vecer je uz len bodka za peknym dnom.Na zaciatku milovania je pekne ked je muz nezny.Ked zena citi ,ze v kazdom dotyku je tuzba a vasen....laska.Zalezi na tom na co ma clovek prave chut.Niekedy moze byt milovanie s dlhou predohrou niekedy s kratkou ,ale plne elektriny:))).Popisujem to tak vsobecne viem....ale aspon tak:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako ma vyzerat predohra? - Fórum - ZDRAVIE.sk