schudla som - zmenil sa mi zivot k lepsiemu a krajsiemu

Príspevok v téme: schudla som - zmenil sa mi zivot k lepsiemu a krajsiemu
tinusska

ahojte, je tu kopec tem o chudnuti, ako kazdy doslova narieka "ako schudnut". ja som mala v jan. 60 kg, dnes mam 52 kg. celkom slusne na ten cas, lenze ja som vobec nemala pevnu volu, takze to bolo velakrat len zlyhanie. Teraz si poviete slahnuta, ale co som sa ja nacitala web stranok o zdravi, zivotosprave ale tiez stranky, kt. podporuju anorexiu. A viete co mi to dalo, volu. Naozaj len volu a nie ich jedalnicek. Doslova som sa na seba nasrala, ze kolko bab to uz dokazalo a ja nie. Zacala som asi 5krat do tyzdna po hodnie cvicenia, kt. zahrnalo stepper, orbitrek, zopar brusakov a cviky na zadok. strava je doobeda len ovocie a kooopec roznych bylinkovych cajov, na obed tiez ovocie, alebo zeleninka, ked som prisla domov z prace lahke normalne jedlo. a vecera bol ananas. vlastne kazdy den ananas. hlavne rano a vecer. aj sladke si hodim do ust, viem, ze to spalim cvicenim... a je to.... teraz vravim, je to vse take lahke, len sa nakopnut (nasrat sa) :)) teraz pri mojej vyske 153 cm vyzeram vyborne, ludia, kt. ma uz len 2 tyzdne nevideli, na mna len pozeraju, "ze co ???" skoro cela vyplata ide na oblecenie... neviem sa donakupovat noveho oblecenia, hlavne bluzok.... beriem 4 mesiac hak na akne, uz vidim vysledky, tiez ale kazde 3 tyzdne chodim kozmeticke na cistenie. ako beriem hak, mam krasne pevne nechty, takze si ich nemusim stale strihavat, staram sa o ne... pouzivam capillan vlasovy aktivator - vzdy som nosila kratsie vlasy, teraz chcem dlhe.. zacala som konecne o seba dbat a citim sa ako som sa v zivote este necitila....

adr1a.

Tomino333. Sledujem tie premeny z USA ci Anglie. Tam chudnu taki co maju nad 150kg a viac. Tam je vidiet kolko driny cvicenia, zmeny stravovania ci celkovo zivota, sebazaprenia to tych ludi stoji. Ze schudnu 15-20kg a zrazu nastane stagnacia ze sa kg nehybu nadol, skor naopak, alebo to psychicky nezvladaju. Zlihaju. Mam kamosky co sa pohybuju v modelingu a tie stale chudnu a vidim ze ony v pohode daju dole tych 5-7kg ak je to potrebne. A su chude ci normalnej postavy. Ale vidim na nich ze to u nich ide rychlo dole. Nie nadarmo sa hovori ze "kym tucny schudne tak chudy zomrie")

celebrita facebooková

Dosť stará téma, ale stále aktuálna pre mnoho žien, ktoré potrebujú povzbudenie a rady, ako na to. Moja skúsenosť je, že bez cvičenia a bez pohybu to nejde. Aj úprava stravy veľa robí. Radšej cvičiť 10 minút denne ako 60 minút raz za týždeň. Radšej cvičiť 20 minút denne ako 140 minút raz týždenne a potom skapínať týždeň so svalovkou úplne demotivovaná k ďalšiemu cvičeniu. Ja som určite len za každodenné cvičenie, hoci krátke a s malým počtom opakovaní. V zmene stravy sa mi najviac osvedčilo prestať jesť všetko mliečne, pšenicu, sladké a mastné. Ako základ som si zvolila mäso, ryžu, zemiaky.

Tomino333

Adr1a, to myslis vazne? Tlstym ludom sa chudne lahko. Ale chudych ludi to stoji raz tolko sily a sebazaprenia, aby aj to posledne zo seba vypotili a este obmedzili stravu. Ale zas majsterka sveta bude negovat.

adr1a.

Kazdy uspech je uspech. No zhodit 8kg je v podstate "nic", kvapka v mori. Takze tam by sa nehrala na dakeho "majstra sveta". V podstate ty si chuda aj bola a takemu cloveku zhodit nie je az taky problem ako niekomu, kto uz ma nad 100kg nad 150kg 200kg ai. Podla mna uspech je zhodit 30-40kg a viac kg. Ak by sem niekto taky napisal, tak to je uspech, inspiracia ai. Hodne nasledovania. Ale ako som uz v uvode napisala. Kazde zhodene kilo je uspech

Mims22

Presne toto som si potrebovala precitat. Mam 171cm a 58 kg, vyzeram sice celkom chudo, ale stale sa mi moja postava moc nepaci a chcem sa dostat na takych 55. Zatial som schudla len 2 kg a taketo veci ma motivuju pokracovat dalej

fraisee

hmmmm tak ja si ale sladke dam, ked mam chut :)
doteraz tvrdim, ze ako tvrdi polievka teply obed je zaklad.
najviac som schudla a vyformovala postavu ked som zacala cvicit, tym som automaticky menej jedla, menej mi chutilo a aj sladkeho bolo menej, nikdy som sa nejak extra netrapila a to nie som obdarena od prirody stihlou postavou, staci raz zacas obut korcule, ubehnut par kilometrov a je to. pohyb je veeelmi dolezity nakolko sa pri roznych pochybnych vajcovych, mliekovych a inych hlupych dietach zabuda.

bebe1

ahojte kocky:) .. neviem ci ma moj prispevok nieco spolocne s vasou temou .. no chcela by som sa s vami o to podelit .. pretoze mam z toho ozaj radost. Snazim sa schudnut ... uz dlho ... no ide mi to straaasne pomalicky ... som taka hruska :-( nepodarena ... . mam 53 kg na vysku 158 cm ... chcela by som svojich sviezich 50 - 49 ... a zmestit sa do starych nohavic ... to by bolo radosti :-)) . Povedala som to priatelovi, ze chcem schudnut ... . jeho reakcia ma velmi zostastnila .. . bola uprimna a laskava. Povedal, ze dufam, ze mu nechcem zobrat z jeho chutnuckeho bruska a zadocku ... :-)) povedala som, ze len kusticek ... a on : ozaj len kusticek ???! ... prosto bolo to krasne...

tamarka

jeej to je pekne.....ja sa snazim zdravo jest-nejem mastne jedla a maso, iba hydinu a rybky, papam veeela zeleninky, doobeda ovocie, ale obcas aj po....obcas-zriedka-si dam nejaku tu sladkost-ale vzdy nejaku malu tycinku..ale potom vynechavam jedno jedlo...pr. olovrant mam potom ovela mensi, alebo veceru...no a cvicim..teda korculujem, obcas aerobik a posilujem kazdy vecer...sice iba od zaciatku tohto tyzdna, ale aj tak...nechcem schudnut hned a nechcem si odopierat, pretoze viem, ze ked schudnem tolko, kolko chcem, prestanem cvicit a pride to spat...tak radsej chcem svoj metalobizmus navyknut na to, ze obcas nejaka ta sladkost pride do jedalnicka-max.2x za tyzden :)
som zvedava ake to bude o mesiac....zajtra sa meriam a vazim-som si povedala, ze na konci kazdeho mesiaca to takto spravim....boze ja to radsej zajtra nechcem vidieet
inak mam 165cm/60kg