Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Panic a "mytí" o nich ?

Príspevok v téme: Panic a "mytí" o nich ?
braňo 23

Každý tu píšete, že ak je panic, že sa rýchlo urobí a zo sexu do kopy veľa nie je pre partnerku. Aj ja som panic a partnerku na dohľad žiadnu hmm a to 23 rokov.... :(( Katastrofa ale tak dobre prežijem to nejako možno zomriem ako panic no čo už zabijem sa kvôli tomu. :D
Na zaujímalo by ma, že všetci tu píšu že málo vydržia no ale veď keď sa spraví a potom ide na to na druhý krát tak by sa neurobí zas ta rýchlo ja neviem čo to tu všetci riešia. Som panic ale tak zas viem, že druhý krát vydrím dlhšie a a keď je veľká chuť tak tretí už úplne dlho... :) No s babou nemám skúsenosť, ale tak fyziológia musí byť aj vtedy podobná, alebo sa už na druhý krát nevládzete ? hmm NO dobre panic vydrží malo ale veď ho baba spraví pred sexom a potom ju medzi tým vylíže zotaví sily za ten čas pôjde to nie ?

menoonem

brano ked zacnes zistis ako to je dovtedy si nelam hlavu hlavne sa ale nesustreduj na svoj vykon a na svoje pripadne zlyhanie ale do pozornosti daj tu s ktorou to budes robit

utopia

Vobec sa nezabíjaj..Ak nájdeš partnerku ktorá ťa bude mať rada tak sa vycvičíš,že Rosenberga zmetieš z cesty. Aj zrelý skusený chlap ak bol dlho bez sexu a je nadržaný sa urobí raz dva,len sa ty netráp.

jeanbakla

hello.. no co ti budem hovorit, ja som bol panic do 25tky.. a veru prvy krat som robil na dva razy a vsetko bolo v poriadku.. ale cim vacsia prax tym to je lepsie :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.