Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nízka hodnota krvných doštičiek.

Príspevok v téme: Nízka hodnota krvných doštičiek.
stanislav 1

Môj všeobecný lekár zistil u mňa akútne nízky stav krvných doštičiek (27). Už v minulosti som mal hodnoty nižšie (65-75), ale v decembri napríklad 110. dosť ma to vyľakalo, hoci iné krvné hodnoty sú skoro všetky v norme, významné odcháľky nemám. Vie mi prosím niekto poradiť o čo môže ísť?

Kissovak

Ahoj RNG
Viem že je to stará diskusia. Som však bezmocná už. Môjmu 2rocnemu dieťaťu diagnostikovali ťažkú trombocytopeniu. Absolvoval v priebehu mesiaca 2liecby. Raz imunoglobulinmi, raz kortikoidmi. Vždy mu stúpli trombocyty na 50 000-90 000...a do týždňa opäť v nemocnici s hodnotou 2000. Čítala som tvoje odporúčania na prípravky Samento,GSE, Oreganovy olej,kokos olej...môže to užívať aj dieťa?
A aké dávkovanie? Už fakt neviem ako mu pomôcť ...možno na tých plesniach niečo bude...mám strach a neviem kde čerpať info...ďakujem ❤

RNG

Trombocytopenia moze byt nasledok anemie z podvyzivy alebo zleho travenia, moze byt porucha v kostnej dreni poskodenej plesnami, liekmi(heparin,sulfa drogy,chinin)..., virusami a podobne.
Niekedy ich odchytava privela zvacsena/zapalena slezina.
Casto je trombocytopenia sprievodna pri roznych"autoimunnych " chorobach a chorobne znizenej imunite.
.......
Moj nazor na autoimunne, ktory vyplyva z mnozstva novsej literatury na pristup a liecenie(ano, liecenie!) prirodnymi prostriedkami mozes najst v teme :
www.zdravie.sk...
.....
Opakujem:Samento, GSE, oreganovy olej, kokosovy olej=na autoimunne a plesne, pripadne aj caj z lapacho(Pau D Arco) a astragalus.

ifka

znizeny pocet trombocytov suvisi hlavne so silnou dlhodobou infekciou v tele.citala som,ze mas aj leukocyty zvysene,sedimku,aj kys.mocovu..kyselina je z kazdodenneho prijmu masa.to ostatne svedci tiez o zapale.zrejme si vela nachladeni a infektov prechodil.

panča

musim uz ist , ale rada by som vedela, ako si dopadol na vysetreniach-tak ak budes nieco vediet a budes mat chut, tak sa ukaz. Pa a drzim paste, nech Ti je co najskor lepsie

rencaa

nemysli na najhorsie. kym naozaj nevies o co ide, nemorduj sa :)
z mnozstva veci to bude jedna jedina, a stres ma vplyv aj na fyzicke zdravie. ukludni sa, nebadaj. ked budes o vsetkom moznom citat, nepomoze to. na katastroficke scenare je casu dost :o))

panča

Urcite to bude v poriadku a Ty ich nezatazis :). Aj ked je to urcite tazke, skus na to tolko nemysliet. Pisal si, ze mas fajn rodinu -tak si naplanujte krasne poobedie, alebo pekny vikend (urcite ti bude vnutorne lepsie)

panča

Cloveka urcite nepotesi, ked sa neciti dobre a este sa mu aj inak kasle zdravotny stav. Ale uvidis, bude to v poriadku-ak mas nejaky problem, hematolog sa k tomu dopatra a da Ta do poriadku.

stanislav 1

Mal som aj troška vyššiu sedimentáciu. O dosť som mal vyššiu kyselinu. Mám z toho hokej a som z toho riadne unavený. Mám krásnu rodinku a super príbuzných. Možno keby som nemal práce silné depresie, pozeral by som sa na to inak.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nízka hodnota krvných doštičiek. - Fórum - ZDRAVIE.sk