Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Provera 5mg

syndy

dobre si to pamätáš má sa to užívať 10 dní ale či dva krát denne to neviem ale tak to je lahká pomoc , ak máš jeho t.č tak mu zavolaj a spýtaj sa ho.

secretkaa

ja si prave taaak nadavam ze neviem ci som dobre pochopila. urcite povedal od 15.dna jednu tabletku rano a jednu vecer. V baleni ich je 24, cize to vychadza na 12dni... a povedal ze nech potom zas pridem, aby mi do 15.dna dalsej menstr. stihol predpisat nove balenie

syndy

Ahoj secretkaa ja som proveru 5mg užívala asi pred 4 rokmi a pomohlo to, vedlajšie účinky som nemala žiadne, ale na každého lieky pôsobia inak. Ako tú proveru máš užívať od 15 dňa 10 dní po jednej tabletke denne ? Minule mi ich naordinoval lekár a nejako sa mi nezdá dávkovanie čo mi predpísal, oni síce pomáhali ako som ich brala ale nejako až tak ako mali nezaučinkovali. ale predpisoval mi ich druhý lekár čo zastupoval a podla posledného dávkovania , keď už sme tie lieky postupne vynechávali, tak teraz mám problémi zasa ale tú proveru ešte prekonzultujem so svojim lekárom , lebo teraz mi predpísal niečo iné a akosi mi to nepomáha.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Provera 5mg - Fórum - ZDRAVIE.sk