Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chloe

Príspevok v téme: chloe
zuzka123

ahojte. doktor mi predpísal antikoncepciu chloe (beriem to po prvý krát v živote).povedal mi, že prvú tabletku si mám dat v prvý den menzesu. lenže až doma som zistila že sú tam biele a oranžové... mám si vziat oranžovú? nemali by sa brat cez menzes biele? pls poradte mi. nechcem to dokašlat hned na začiatku

smeyo

mam otazocku....beiem tiez antiku chloe...a chcem sa spytat, ci som chranena aj pocas tej 7dnovej prestavky, kedy jem len tie placebo tabletky, hm?

0001

ja beriem túto antikoncepciu prvý mesiac a mám stále také špinenie... každý den musím mat intimku lebo to nejde ani poriadne vyprat. je to normálne alebo mám íst k doktorovi? stalo sa vám niečo podobné?

[zruseny13]

no začinaš v prvy den menzesu a vezmi si oranžovu tabletku, ked doberieš všetky oranžove tak pokračuj s bielimy a počas toho ako budeš brat biele dostaneš dalši menzes:)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chloe - Fórum - ZDRAVIE.sk