Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

cim to je??

Príspevok v téme: cim to je??
casandra

Potrebovala by som poradit..Odjakziva mavam nizky tlak, okolo 90/60, v kritickych dnoch aj 70/45..Ale o to nejde..Problem je ze pri takomto tlaku mavam velmi vysoky pulz..Obcas mi skace,ze ho mam v norme(pulz), napr. 65..ale v 99percentach merani mam pulz nad 90, dnes som mala dokonca az 100.Co to znamena?Je to nebezpecne?Ako ho mozem znizit?

laco

Potrebujem poradit...Za uchom sa mi spravil asi nejaky vred,alebo ako to nazvat...Ako to mam prosim liecit?Najprv som myslel,ze to je akne,no teraz ked som to potieral alpou,tak sa to o dost zvacsilo a zbolestivelo...Chcel by som sa vyhnut lekarskemu vysetreniu,je to mozne liecit aj doma?DAKUJEM...

casandra

a ake vysetrenia by mi robila?A istotu v com?Je to nebezpecne?Co tebe na to doktori povedali (okrem kardiologicky)?Nepovedali ti nejake (aj prirodne)pripravky na znizenie pulzu?

envy1234

presne toto mam aj ja... tlak som mala vcera 101/51 a pulz 91..mala som na sebe holtera na ekg aj tlak a mam taku "uzasnu"kardiologicku ze povedala ze som ok.... no tak suoer, ked je vsetko oka :)

choid kardiologovi, nech ta yvsetri a budes mat istotu

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.