Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

probleeem

quido

DESmodka, ale nestava sa to zakazdym, ked do mna vnikne. Najcastejsie mi nic nie je, len ked skusame novu polohu sa to stane, pri normalnych nikdy. Ty hadam ostavas tak, aby ti tam tlacil? Lebo to tak vyznelo, ze sexom prejdes so stlacenym mechurom. Rypat nepotrebujem, aj ja som dakedy bola mlada, ale niektore tvoje hlasky su az privela. A davaj bacha, aby vas nenacapali vasi, ked si to budete rozdavat:) Ja som vzdy mala chlapov s vlastnym bytom. Skus, je to super a nemusis sa plasit. Haha

DESmodka

quido, netrafila si ale v pohode.. "vsetky pri sexe to nemame, ked citim, ze mi tlaci na mechur, tak zmenim polohu"... tu si sama napisala, ze ked nezmenis polohu tak by sa ti aj chcelo cikat, tak o com???.. zase len dohady?? niektori ludia su tu len preto aby rypali

quido

DESmodka, vsetky pri sexe to nemame, ked citim, ze mi tlaci na mechur, tak zmenim polohu, ked je to ok, penis nesmeruje na mechur...Ty mas kolko rokov? Tipujem 19 a teraz si zacala so sexom, vsak? lebo vedomosti nic moc...

hello

no tak teda dakujem...hned sa mi ulavilo....s priatelom sa budeme kludnit to by uz nemalo potom boliet.....diky fakt

hello

no hej len proste ja som rada, ked priatel to ma silne......ale tak hej jasne......len som chcela vediet, ci je to v norme...ako ono ma to bolieva len chvilk u asi tak max. 5 minut a potom je to uz zase v poho.......a vzdy ked to mame silne tak sa mi chce cikat aj to mavas?

nelinka

no tak to mas urcite ako ja, s toho divokeho:) Tak dajte obcas miernejsie, neznejsie tempo...tak to robime aj my.

hello

no tak tak aj mna vtedy boli, len to je problem, ze my to mavame vacsinou take divoke....ked to take nie je tak ma neboli....

nelinka

aj mna obcas pobolieva v podbrusku, ale to len vtedy ked sme mali divoky sex....a aj to ma pobolieva len chvilku a nie vzdy.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

probleeem - Fórum - ZDRAVIE.sk