Plasticka operacia nosa

Príspevok v téme: Plasticka operacia nosa
nostekova

Ahojte, viem, ze je tu uz jedna rozbehnuta tema o plastike nosa, ale kedze ma uz vela prispevkov a je tazke sa v nej orientovat (riesia sa tam napr. aj dovolenky), tak som si dovolila zalozit novu temu, kde si mozu vymienat skusenosti ti, ktori ju uz podstupili, alebo ti, ktori este o nej len uvazuju. Tak prosim, piste svoje skusenosti

sandralog

Budúci mesiac idem na plastickú operáciu nosa k doktorovi Juráškovi. Má niekto s ním skúsenosti? Prosím napíšte.

sandralog

doremi,
chcem sa spýtať koľko si platila u Juráška, lebo aj ja som bola u neho.
A čo konkrétne ti robil?

alexis___

doremi: no pocula som ze niektorym dievcatam pokazil prsia co si boli dat zvacsovat a niektorym vraj aj doriadil nosy tak ze museli ist na opku znova... tak neviem nejak som sa toho zlakla... jasne posli a nemusi byt zboku ked nemas... v pohode aj zpredu :) dik

doremi

cau alexis,jasne ze poslem fotku ale asi nemam ziadnu zboku,ale skusim cosi najst,no a mozem sa opytat ze ake reakcie to boli?by ma to veelmi zaujimalo :),lebo aj mne sa zdalo ze bol jurasek dost arogantny ale nos mi urobil krasne avybrala som si ho len pre skory termin kt.mi dal.na konzultacke som bola v stredu poobede a hned v pondelok ma operoval,takze som nemala cas si to ani rozmysliet,ale teraz som spokojna :)

alexis___

doremi: ahoj :) aj ja som niekedy planovala ist k Juraskovi, ale potom ma to odradilo, ked som si o nom precitala nejake reakcie. Tiez planujem zmensit spicku. No neviem ci pojdem tak kde som bola predtym alebo niekde inde. Mohla by si mi poslat foto pred a po? dakujem :) dilligaf@post.sk

doremi

caute baby,mna operoval jurasek z KE a zatial som spokojna ,su to asi 2 tyzdne aj nieco,no a platila som 17tis. teda bola som v lokalke a rodil mi len spicku.tak keby ste sceli nieco vediet,kludne piste.

miriamus

A ešte by som sa vás chcela spýtať, čo si dávate na opuch? Repík alebo ľad alebo nejaké špeciálne mastičky? Ja mám 8.deň po operácii a nos je strašne opuchnutý, vyzerá zatiaľ hrozne :(( akurát ten hrb tam nie je...aj vy ste mali taký opuch? Kedy vám odpuchol do peknej formy? Ďakujem!! :)

miriamus

Ahojte :) Bola som na plastike nosa 9.7., dnes 17.7 mi už doktor dal dole sadru a nemám si vôbec nič lepiť..mám ho holý.Dala som si odstrániť hrb a trochu zúžiť, celkovo zmenšiť, zjemniť..Len hore pri koreni nosa mám taký velký opuch a vyzerá to hrozne :(( myslíte, že to odpuchne? Asi je to to miesto, kde ho lámal alebo neviem ako si to vysvetliť...som z toho nešťastná, to mieto medzi očami je široké, oveľa viac ako som mala normálne.Mali ste to aj vy opuchnuté a zmizlo to? Ďakujem vám za odpoveď!