Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

citim sa zle

Príspevok v téme: citim sa zle
bleskahrom

ahojte, mavam nizky tlak preto sa snazim co najviac pohybovat a pit vodu, lenze problem je v tom ze cim viac sportujem tym viac mam pocit na odpadnutie, napr dnes som bola bicyklovat a ked som sa vratila domov uplne som sa triasla a krutilo sa mi v hlave, rovnako aj ked chodim posilovat tak sa mi potom trasu ruky, citim sa slaba, kedysi som mala lepsiu kondiciu ale teraz s tym nizkym tlakom, ako by som tymto navalom mohla predist mam vyse 20,,

citadela

nič si z toho nerob, ja som nebola 6 rokov na antibiotikách a v tomto roku som vybrala už troje, pravidelne som chodila cvičiť rok a teraz sa nemôžem dostať do kondície, stále mi čosi je, nič sa mi nechce a nemám na nič náladu, a tiež som podráždená a myslím len na choroby =( v podstate tvoj problém chce návštevu lekára, zmeria ti tlak, zoberie krv, možno ťa pošle na ekg a uvidí sa ... možno chýba nejaký vitamín ...

bleskahrom

praveze kavu si dam len obcas i to len ked s niekym prilezitostne popijam, uz ma to pomaly zacina stvat, najhorsie na tom je ze som casto malatna a nemam chut obcas nieco robit, potom som nervozna a melancholicka, ale najviac ma stve ten stav po cviceni, inak dakujem za prispevok

machulka006

nepiješ veľa kávz? káva má síce tlak zvyšovať, ale priznám sa, mne ho rapídne vždy zníži....tak možno je v tom problém

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

citim sa zle - Fórum - ZDRAVIE.sk