Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krvné testy

aljoska

Wobenyzm je zmes enzýmov,ktoré posobia proti roznym zápalom v tele.Moja suseda si ho velmi chváli,robí si jarné a jesenné kúry.Kedysi bol na predpis.Treba ho užívať vo vačšom množstve.Jedna tabletka stojí 4 Sk,aspon ja tak kupujem.

dariaaa

ifka: prosim ta a s liekom Wobenzym nemas nejake skusenosti (u pacientov) ? udajne je to nejaka tabletkova kura proti alergii prerastajucej do astmy, jeden znamy mi to odporucil , ze sa z toho pomocou tychto liekov dostal.. Co si o tom myslis?

ifka

ja s tym problem nemam,ale neviem,ci s tym druhi problem nebudu mat.cize aspon som to vysvetlila,ako to je.mne sa nepaci,ked niektori lekari,alebo sestry sa takto chovaju k pacientom.

ifka

uz som doma z prace:-)..takze:NUT,nie,neovplyvni..ADULIENA,lekar na preventivku nepredvolava.mozes ist na ambul. sama a ziadat lekarku,nech ta posle aspon na plucne,ked si nebola dlho a nech ti vezme zakladne odbery.T.j.:cely KO,komplet biochemiu.poistovna preplati preventivku raz za dva roky,ale berieme bezne aj castejsie krv,ked si to zdr.stav vyzaduje,ale kazdy rok urcite.ked si to neziada zamestnavatel,neberieme ani korunu....DARIA:tak to si chora ozaj casto.mas velmi oslabenu imunitu.na plucnom by ti snad mohli vziat krv na chlamydie.alebo teda,ked niesi vseobecna,alebo spolocna poistovna,tak moze aj obvodacka.

dariaaa

Ifka, tak to netusim ci sa vobec da, pocujem to prvykrat... no vzdy ked som chora mi lekarka dava antibiotika... vzdy vzdy vzdy...ale ja k nej zas nechodim koli tomu ze si raz kychnem, ja ked tam idem, tak uz mi je tak zle ze sa ledva hybem. a ked poviem ze som chora minimalne 6krat do roka tak to neprehanam

aduliena

IFKA:
Keď už pracuješ v ambulancii, mala by som na teba jednu otázku:
Ako je to s preventívnymi prehliadkami? Lekár by mal predvolať pacienta, alebo sa pacient musí hlásiť sám?
Ja som na preventívke nebola ani nepamätám...a krv mi nebrali tiež veľmi dávno...
Dík za odpoveď.

nut

Ovplyvni mi krvne testy Guajacuran?beriem ho pravidelne...
Mne berie obvodacka krv na poziadanie..musim chodit na kontrolne odbery,ale za odbornou sa mi nechce,tak chodim za obvodackou a nema s tym problem:)

ifka

nieje za co:-)..skus si dat vysetrit plucne chlamydie..no teda,ked je to vobec mozne u vas..lebo toto ako prve ti treba zlikvidovat z tela..kedze si prieduskova,ake lieky beries,ked si chora?..co ti pise doktorka?...odpisem ti ale az zajtra,lebo prave pozeram,ze kolko je hodin...ci pana,rano budem oci rozlepovat:-)))))...zatial sa maj pekne..pa

dariaaa

dakujem :) no ja som astmu mala ked som bola male dieta, potom presla do tej lahsej formy a to do alergie... choroby dychacich ciest mam velmi casto, najma anginy, nos, hrdlo, priedusky... lekarka mne osobne hovori ze krv mam v norme.so stresom to byt spojene nemoze? a na tie alergie, pomoze solna jaskyna? beriem na to Zodac, jeden den je mi fajn a pomoze , druhy neviem dychat...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

krvné testy - Fórum - ZDRAVIE.sk