psychoterapeuti (asi sukromni... neviem) a platby...

Príspevok v téme: psychoterapeuti (asi sukromni... neviem) a platby...
Marianka

Bola som sa objednat ku psychologicke u nas v Presove. Kedysi bola v jednej budove s ostatnymi psychologmi a lekarmi, ale ked zrestaurovali domy na jednej ulici, prestahovala sa tam. Neviem o nej, zeby bola sukromna. Objednala som sa k nej na psychoterapiu a chcem sa opytat to, ze kolko sa plati zhruba u takej psychoterapeutky? A plati sa u nej vlastne? Len tak zhruba ceny chcem vediet. Ked hej, tak porozmyslam, ci nepojdem k druhej. A jak to bude s druhou. Lebo peniaze moc vyhadzovat nemozem, aj ked by mi psychoterapia pomohla.

nikola

U sukromnej sa plati za 50min. 500,-
V zahranici je to uplne bezne, len u nas sa akosi vsetci zdrahaju platit za taketo sluzby. Mimichodom, kozmeticke a kadernicke sluzby su tiez nie najlacnejsie

zuju

marinka18- ja chodim k psychologovi kde sa neplati, lebo robi cez urad prace v byvalej CPPS na Sidlisku II, v Centrale

Marianka

zuju: bola som u Dr. Zibrinovej na Majakovskeho 5 (oproti predajni NOBYT, vystupis na Sabinovskej ulici a ta ulica Majakovskeho 5 je vlastne jeden prerobeny blok, v ktorom byvali Romovia - stredny, je to na prizemi).

milday

Ahojte, ja uz z psychologom mam skusenosti. Ja som sice boloa u statnej, ta nebrala peniaze, len tych 20 sk, ktore sa uz neplatia. Potom sombola u sukromneho, ja som sice neplatila, lebo to bol kamos mojej kamosky, ale myslim, ze ceny su rozne. Ide aj o to, ci ma psycholog podpisanu zmluvu s poistovnou, vtedy je to myslim cenovo v pohode. Ak vsak chcete pomoc pri hladani psychologa, navstivte OPP(okresne psychologicke poradne) alebo KPP(krajske psych.poradne, tam am ochotne poradia. Su statne, a myslim, ze vedia odporucit a nasmerovat klienta k druhu pomoci aku potrebuje.

soc.fobia1

ahoj marinka chcem sa spytat aky mas dovod na navstevu psychologa, ja mam problem so socialnou fobiou a tiez uvazujem o psychologovi alebo psychiatrovi neviem za kym mam ist snad mi vies poradit, ozvi sa na maail
soc.fobia1@azet.sk