kde si mam najst kamaratku ?

Príspevok v téme: kde si mam najst kamaratku ?
-laura-

ahojte je mi to strasne blbe ale kde si mam najst kamosku ? na disko nechodim som normalna 18 r baba ktoru zaujima plavanie a normal fitko a tak , nie som v nicom zastarala .. Problem nie je len v tom ale aj v tom ze ked som mala alebo mam kamosku ktora chodi na disko a uziva si zivot ako je v dnesnej dobe normal tak moj priatel si vzdy najde niaku vyhovorku alebo niaky minus ktory ta baba ma ... on by najradsej bol keby to bola baba s vysokou skolou a sedela doma na prdeli (nehovorim ze ma chodit po baroch) ale v ramci normy.. toto precitam neskor mojmu priatelovi ked tu bubu reakcie.. prosim vas, pointa je to ze kde si mam najst kamaratku ktora bude vyhovovat mojmu priatelovi a nebude mu vadit kazda somarina ... aj ked je to blbost , myslim si ze kamosky si mam hladat ja a nie co sa paci moju priatelovi ... dakujem

-laura-

ano je to pravda ze kamosi by nemali ... kaslem uz na to ... je to pod moju uroven mu nieco zakazovat a on to sam velmi dobre vie ... dakujem inak za podporu ! ...

[zruseny12]

no tak vidis,ked on chyta divne chovanie od kamaratov tak ty by si mu mala zakazat jeho kamaratov...nie?ved kamarati nemaju, co kecat do vasho vztahu,je to najhorsie, co moze byt ked sa treti miesa do vztahu...

-laura-

ahojte vsetkym .. dakujem mate pravdu .. bojim sa toho ze ked ja budem uz ´stara´ budem mat je neviem 25 tak si najde 18ku a ja ostanem v prdeli ...on ma 27 rokov .. neviem co mam urobit. inak nie je zly to by som s nim nemohla byt potom ale uz zacina chytat od kamoskov take divne chovanie

moniqa87

to je pravda, ak ziarli, to je jeho vec a to mu nedava pravo ta obmedzovat...
aby sa raz nestalo to, ze ta necha kvoli nejakej pipke a ty nakoniec zostanes uplne sama, lebo nebudes mat ani kamosky ani nic, nech sa uvedomi chlapec... a kolko ma on vlastne rokov?
alebo ked sa odmieta on uvedomit, zani mu tzy robit to iste, nech vidi ake to je, mozno sa potom zbada...
boze no toto... moj keby mi zacal kecat do kamosiek, to by estelen uvidel...

[zruseny12]

tak potom on je ziarlivi ,a mas pravdu ty si mozes zbalit hoci kde chlapca ak budes chciet...nie len s kamaratkou...tak to tazko radit...

-laura-

ja ho respektujem, nic mu nezakazujem ... dokonca sa ani nehnevam ked sa stretneme neskor lebo je s kamosom... Ja som mu vysvetlila ze ja nemam pravo mu zakazovat a on mne ... S kamoskou sa ani nerozpravame o nasom vztahu, on sa boji ze si skor niekoho ineho zbalim ked s tou kamoskou pojdeme niekam ..lenze vysvetlila som mu ze to je somarina a ked by som sa s niekym mala zoznamit tak sa to moze stat aj na autobusovej zastavke a nie prave napriklad v meste .. chchem dodat ze nikoho ineho si neplanujem zbalit .. mozno by som mala byt mrcha a zacat robit toto iste ja ..

[zruseny12]

a ty mu tiez vyberas kamaratov?myslim si,ze by ti do toho nemal kecat,len v tom pripade keby ta kamaratka by vam zasahovala do sukromia atd.ale ak je to kamaratka ktora je normalna, preco by ti mal vyberat kamaratky...

karotka

on tvoje kamaratky nikdy nebude a nemoze poznat tak ako ty, takze to, preco sa kamaratis prave s nimi,...nemusi chapat ma respektovat tvoj vyber a v podstate nic ho do toho...j mile ak sa zaujima aj o tvoje kamosky..ale toto je velaaaa...uch..

fraisee

a hladas ju pre seba ci pre neho? je to tvoja vec, on sa nema co do toho pchat. nemoze byt kazdy dokonaly podla jeho predstav.

zizala

No laura ak to takto pojde dalej ver mi ze tak v 30tke ostanes sama ako prst. Do kamaratiek ti nema co kecat, dolezite je ci si s nimi rozumies Ty sama.